“Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά και τον Δημήτρη Σκουλό μετά το GNTM”

21:09 - 04/06/2020

“Θεωρώ το GNTM με αγόρια και κορίτσια μια ενδιαφέρουσα ιδέα αλλά δεν θα πήγαινα, θα το σκεφτόμουν πάρα πολύ γιατί […] The post “Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά και τον Δημήτρη Σκουλό μετά το GNTM” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

"Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά και τον Δημήτρη Σκουλό μετά το GNTM" (VIDEO)

Πρώην παίκτρια του GNTM, μίλησε στην κάμερα του Πρωινού και τη δημοσιογράφο Πολυξένη Καραμίχα. O λόγος για την Κέισι Μίζιου, η οποία μίλησε για την αλλαγή που θα σημειωθεί στο ριάλιτι μόδας του STAR, τις σχέσεις που διατήρησε με τους κριτές μετά το τέλος αλλά και τον πολυσυζητημένο τελικό! Πιο συγκεκριμένα, μέσα σε όλα, η Κέισι Μίζιου σημείωσε χαρακτηριστικά πως “ναι, τρίτη στο GNTM αλλά έξω νομίζω ότι έχω βγει πρώτη. Δεν μου θύμισε τελικό αυτό που συνέβη, άρχισα να γελάω. Λέω τώρα τι γίνεται, τώρα σοβαρά συνέβη αυτό το πράγμα αλλά δεν με ενόχλησε”. Όσον αφορά με τις σχέσεις που διατήρησε με τους κριτές, μετά την αυλαία του φετινού κύκλου, η Κέισι Μίζιου ανέφερε στο Πρωινό: “Δεν έχω μιλήσει μ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»