Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Κακούρης – «Είναι σοκαριστικό, αλλά συμβαίνουν αυτά στη ζωή»

18:18 - 06/06/2020

Καλεσμένος στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” ήταν σήμερα ο Λεωνίδας Κακούρης, ο οποίος εξομολογήθηκε και την τραγική στιγμή της ζωής […] The post Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Κακούρης – «Είναι σοκαριστικό, αλλά συμβαίνουν αυτά στη ζωή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η εξομολόγηση του Λεωνίδα Κακούρη που συγκλονίζει! «Είναι σοκαριστικό, αλλά συμβαίνουν αυτά στη ζωή»

Δείτε όσα είπε ο Λεωνίδας Κακούρης. Καλεσμένος στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” ήταν σήμερα ο Λεωνίδας Κακούρης, ο οποίος αναφέρθηκε και στον θάνατο του πατέρα ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Η εξομολόγηση του Λεωνίδα Κακούρη που συγκλονίζει! «Είναι σοκαριστικό, αλλά συμβαίνουν αυτά στη ζωή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Κακούρης για τον θάνατο του πατέρα του (VIDEO)

Στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” βρέθηκε σήμερα ο Λεωνίδας Κακούρης, ο οποίος εξομολογήθηκε και την τραγική στιγμή της ζωής του, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας του. «Το ότι έχασα τον πατέρα μου σε μικρή ηλικία φαντάζομαι πως δεν επηρεάζει το πώς αντιμετωπίζω εγώ τα παιδιά μου. Και να ζούσε ο πατέρας μου φαντάζομαι ότι έτσι θα συμπεριφερόμουν στα παιδιά μου. Δεν το συνειδητοποιείς όταν συμβαίνουν αυτά τα πράγματα. Ζεις με αυτό, κάποια στιγμή το ξεπερνάς και συνεχίζεις τη ζωή σου. Έμαθα ότι πέθανε ο πατέρας μου τη μέρα που πέρασα στο πανεπιστήμιο. Ήταν ένα από αυτά τα παιχνίδια που κάνει η ζωή. Πήγα να δω τα αποτελέσματα των εξετάσεων, είδα ότι μπήκα στο πολιτικό της νομικής κι έφυγα πετώντας

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»