«Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος»

09:21 - 24/06/2020

Ο Γιώργος Μαρίνος, εδώ και αρκετά χρόνια, έχει αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας. Ωστόσο, οι συνάδελφοί του και οι φίλοι […] The post «Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μεγακλής Βιντιάδης: «Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος»

«Δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει για κάποιους λόγους...»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

"Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος" (VIDEO)

Σε συνέντευξη που έδωσε ο Μεγακλής Βιντιάδης στο Happy Day και τον Μιχάλη Πλεμμένο, αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, και στον Γιώργο Μαρίνο, αποκαλύπτοντας πως ο ίδιος γνωρίζει που μένει! «Τα ίχνη του Γιώργου έχουν χαθεί, παρ’ όλο που εγώ σαν ντέτεκτιβ ξέρω που βρίσκεται αλλά δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει για κάποιους λόγους», εξομολογήθηκε ο Μεγακλής Βιντιάδης. Δείτε στο βίντεο όσα είπε:

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος – Δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει…»

Ο Γιώργος Μαρίνος, εδώ και αρκετά χρόνια, έχει αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας. Ωστόσο, οι συνάδελφοί του και οι φίλοι του έχουν χάσει τα ίχνη του. Μάλιστα, δεν ήταν λίγες οι φορές που κάποιοι προσπάθησαν να τον προσεγγίσουν χωρίς αποτέλεσμα. Σε συνέντευξη που έδωσε ο Μεγακλής Βιντιάδης στο Happy Day και τον Μιχάλη Πλεμμένο, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αποκάλυψη – Eγώ ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος

Είναι πολλά τα χρόνια πλέον που ο Γιώργος Μαρίνος έχει αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας, ωστόσο, οι συνάδελφοί του και οι φίλοι του έχουν χάσει τα ίχνη του, ενώ είναι πολλές οι φορές που κάποιοι προσπάθησαν να τον προσεγγίσουν χωρίς αποτέλεσμα. Σε συνέντευξη που έδωσε ο Μεγακλής Βιντιάδης στο Happy Day αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, και στον Γιώργο Μαρίνο, αποκαλύπτοντας πως ο ίδιος γνωρίζει που μένει! Τα ίχνη του Γιώργου έχουν χαθεί, παρ’ όλο που εγώ σαν ντέτεκτιβ ξέρω που βρίσκεται αλλά δεν μπορεί κανείς να τον πλησιάσει για κάποιους λόγους, εξομολογήθηκε ο Μεγακλής Βιντιάδης.   Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αποκάλυψη – Eγώ ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος

Διαβάστε το στο spoilers

«Ξέρω πού βρίσκεται ο Γιώργος Μαρίνος»

Ο Γιώργος Μαρίνος, εδώ και αρκετά χρόνια, έχει αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας. Ο Μεγακλής...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»