Η Ρίκα Διαλυνά αποκαλύπτει για τον Κώστα Χατζηχρήστο – «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε»

10:45 - 04/07/2020

Στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα που μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Κώστα […] The post Η Ρίκα Διαλυνά αποκαλύπτει για τον Κώστα Χατζηχρήστο – «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Ρίκας Διαλυνά για τον Κώστα Χατζηχρήστο! «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε»

Το περιστατικό που αποκάλυψε η Ρίκα Διαλυνά για τον αείμνηστο Κώστα Χατζηχρήστο. Στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα που ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Ρίκας Διαλυνά για τον Κώστα Χατζηχρήστο! «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Ρίκα Διαλυνά αποκαλύπτει για τον Κώστα Χατζηχρήστο: Έπαθα μεγάλο σοκ τότε

Για τον Κώστα Χατζηχρήστο μίλησε μεταξύ άλλων η η Ρίκα Διαλυνά στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα αποκαλύπτοντας κι ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει πολύ. Ο Χατζηχρήστος πάντα υμνούσε την ομορφιά σας… Ήταν πολύ σπουδαίος άνθρωπος και ηθοποιός. Θυμάμαι που μου έλεγε «τα δικά σου πόδια ξεκινούν από το λαιμό σου». Επίσης, δεν μπορώ να παραλείψω να πω ότι όσοι συνεργάστηκαν με τον Χατζηχρήστο τον λάτρεψαν κυριολεκτικά. Τους ζούσε όλους και ας μην είχε ο ίδιος ούτε φράγκο στην τσέπη. Θα σας πω κι ένα περιστατικό. Τα τελευταία χρόνια τον φιλοξενούσαν στο “Στάδιον”, το ξενοδοχείο. Είχαμε πάει, λοιπόν, ένα βράδυ με τον άντρα μου και περιμέναμε έναν φίλο. Και όπως καθόμασταν στο μπαράκι

Διαβάστε το στο thestival.gr

Διαλυνά για Χατζηχρήστο: «Έπαθα μεγάλο σοκ όταν μου ζήτησε χρήματα…»

Στην εφημερίδα Espresso παραχώρησε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Κώστα Χατζηχρήστο, αποκαλύπτοντας κι ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει τότε. The post Διαλυνά για Χατζηχρήστο: «Έπαθα μεγάλο σοκ όταν μου ζήτησε χρήματα…» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Ρίκα Διαλυνά αποκαλύπτει την άγνωστη πλευρά του Κώστα Χατζηχρήστου και συγκλονίζει!

Σε πρωινή εφημερίδα και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα που μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Κώστα Χατζηχρήστο, αποκαλύπτοντας κι ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει πολύ. Ο Χατζηχρήστος πάντα υμνούσε την ομορφιά σας… Ήταν πολύ σπουδαίος άνθρωπος και ηθοποιός. Θυμάμαι που μου έλεγε «τα δικά σου πόδια ξεκινούν από το λαιμό […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Ρίκας Διαλυνά για τον Κώστα Χατζηχρήστο! «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε»

Στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα που μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Κώστα Χατζηχρήστο, αποκαλύπτοντας κι ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει πολύ. Ο Χατζηχρήστος πάντα υμνούσε την ομορφιά σας… Ήταν πολύ σπουδαίος άνθρωπος και ηθοποιός. Θυμάμαι που μου έλεγε «τα δικά σου πόδια ξεκινούν από το λαιμό […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η Ρίκα Διαλυνά αποκαλύπτει την άγνωστη πλευρά του Κώστα Χατζηχρήστου και συγκλονίζει!

Σε πρωινή εφημερίδα και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλύνα που μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Κώστα Χατζηχρήστο, αποκαλύπτοντας κι ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει πολύ. Ο Χατζηχρήστος πάντα υμνούσε την ομορφιά σας… Ήταν πολύ σπουδαίος άνθρωπος και ηθοποιός. Θυμάμαι που μου έλεγε τα δικά σου πόδια ξεκινούν από το λαιμό σου. Επίσης, δεν μπορώ να παραλείψω να πω ότι όσοι συνεργάστηκαν με τον Χατζηχρήστο τον λάτρεψαν κυριολεκτικά. Τους ζούσε όλους και ας μην είχε ο ίδιος ούτε φράγκο στην τσέπη. Θα σας πω κι ένα περιστατικό. Τα τελευταία χρόνια τον φιλοξενούσαν στο Στάδιον, το ξενοδοχείο. Είχαμε πάει, λοιπόν, ένα βράδυ με τον άντρα μου και περιμέναμε έναν φίλο. Και όπως καθόμα

Διαβάστε το στο spoilers

Ρίκα Διαλυνά : Η αποκάλυψη για τον Χατζηχρήστο – «Έπαθα μεγάλο σοκ τότε»

Συνέντευξη στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα έδωσε η Ρίκα Διαλυνά όπου μεταξύ άλλων μίλησε για τον Κώστα Χατζηχρήστο, αποκαλύπτοντας ένα περιστατικό που την είχε σοκάρει πολύ.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Η στιγμή που ο Τζέιμς Καφετζής μαθαίνει για το ναυάγιο του πατέρα του στον Ειρηνικό Ωκεανό

Αντώνης Λουδάρος: «Οι εραστές στο θέατρο και στην τηλεόραση είναι λίγο χαλβάδες, τους βαριέμαι»

Κατερίνα Γερονικολού: «Το θέμα των παιδιών το έχουμε αφήσει με τον Γιάννη στην τύχη»

Παγιδευμένοι: Μία εν ψυχρώ δολοφονία δίνει άλλη τροπή στα γεγονότα

The 2Night Show: Νόνη Δούνια και Σάκης Καρπάς μιλούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Φωκάς Ευαγγελινός για την εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι στην Eurovision: «Υπάρχουν τρία ευρηματικά λεπτά»