Ρίκα Διαλυνά για Κώστα Χατζηχρήστο: Τους ζούσε όλους κι ας μην είχε φράγκο στην τσέπη

14:36 - 05/07/2020

Η Ρίκα Διαλυνά σε συνέντευξη της προέβει σε αποκαλύψεις για την ζωή του Κώστα Χατζηχρήστου.Η Ρίκα Διαλυνά έδωσε συνέντευξη στην εφημερίδα Espresso και μίλησε για τον Κώστα Χατζηχρήστο, ο οποίος σύμφωνα με την ίδια, όχι μόνο πλήρωνε πάντα, αλλά συντηρούσε κι όλας τους συνεργάτες του. Χαρακτηριστικά, δήλωσε ότι «δεν μπορώ να παραλείψω να πω ότι όσοι συνεργάστηκαν με τον Χατζηχρήστο τον λάτρεψαν κυριολεκτικά. Τους ζούσε όλους και ας μην είχε ο ίδιος ούτε φράγκο στην τσέπη. Ταυτόχρονα, συμπλήρωσε πως «αα σας πω κι ένα περιστατικό. Τα τελευταία χρόνια τον φιλοξενούσαν στο “Στάδιον”, το ξενοδοχείο. Είχαμε πάει, λοιπόν, ένα βράδυ με τον άντρα μου και περιμέναμε έναν φίλο. Και όπως καθόμασταν στο μπαρ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά για Κώστα Χατζηχρήστο: Τους ζούσε όλους κι ας μην είχε φράγκο στην τσέπη

ΕΛΛAΔΑ  Για τον Κώστα Χατζηχρήστο, ο οποίος σύμφωνα με την ίδια, όχι μόνο πλήρωνε πάντα, αλλά συντηρούσε κι όλας τους συνεργάτες του, μίλησε μεταξύ άλλων η Ρίκα Διαλυνά σε συνέντευξή της στην εφημερίδα Espresso.  «Δεν μπορώ να παραλείψω να πω ότι όσοι συνεργάστηκαν με τον Χατζηχρήστο τον λάτρεψαν κυριολεκτικά. Τους ζούσε όλους και ας μην είχε ο ίδιος ούτε φράγκο στην τσέπη.Ταυτόχρονα, συμπλήρωσε πως «αα σας πω κι ένα περιστατικό. Τα τελευταία χρόνια τον φιλοξενούσαν στο “Στάδιον”, το ξενοδοχείο. Είχαμε πάει, λοιπόν, ένα βράδυ με τον άντρα μου και περιμέναμε έναν φίλο. Και όπως καθόμασταν στο μπαράκι, έρχεται ο Χατζηχρήστος, κάθεται δίπλα μου και μου ψιθυρίζει “Ρίκα, έχεις να μου δώσεις τίποτα χρ

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά