Σάββας Πούμπουρας: Υπήρχαν διαστήματα που ήθελα να πεθάνω! Έλεγα "μπορώ να μην ξυπνήσω το πρωί";

18:30 - 06/07/2020

Απόψε, η Ελεονώρα Μελέτη υποδέχεται στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» τον Σάββα Πούμπουρα, σε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη. Μιλά για όλα, για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στο χώρο της τηλεόρασης και που τον ώθησαν να ψάξει περισσότερο μέσα του. Μας μιλά για τη γυναίκα της ζωής του που ανέτρεψε τα μεγαλύτερα «όχι» και «ποτέ», αλλά και για τον ερχομό της κόρης του. Τέλος μας μιλά για το πρόβλημα του αλκοολισμού που αντιμετώπισε, ενώ αποκαλύπτει πια ήταν η πιο δυσάρεστη στιγμή της καριέρας του.    Μαζί μας και η Δόμνα Κουντούρη. Η παίκτρια με την πληθωρική...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει