Συγκλονίζει η Δόμνα Κουντούρη: «Διαγνώστηκα με διπολική διαταραχή. Στη μανία μου άκουγα φωνές»!

09:24 - 07/07/2020

Στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» βρέθηκε το βράδυ της Δευτέρας η Δόμνα Κουντούρη. Η πρώην παίκτρια του «Fame Story» αποκάλυψε στην Ελεονώρα Μελέτη πως πάσχει από...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Δόμνα Κουντούρη για τη διπολική διαταραχή: Άκουγα φωνές – χάνεις τα λογικά σου

Καλεσμένη της Ελεονώρας Μελέτη στην εκπομπή, «Μεσάνυχτα»...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δόμνα Κουντούρη για διπολική διαταραχή: «Όταν ήμουν στη μανία άκουγα φωνές»

Στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη ήταν καλεσμένη η Δόμνα Κουντούρη η οποία εξομολογήθηκε τις δύσκολες στιγμές που βίωσε όταν διαγνώστηκε με διπολική διαταραχή. The post Δόμνα Κουντούρη για διπολική διαταραχή: «Όταν ήμουν στη μανία άκουγα φωνές» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σοκάρουν όσα εξομολογήθηκε η Δόμνα Κουντούρη για τη διπολική διαταραχή: «Άκουγα φωνές» (video)

Η πρώην παίκτρια του «Fame Story», Δόμνα Κουντούρη, μίλησε, για τη διπολική διαταραχή και τα όσα βιώνει ένας άνθρωπος που νοσεί. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

“Άκουγα φωνές” – Συγκλονίζει η Δόμνα Κουντούρη για τη διπολική διαταραχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη της Ελεονώρας Μελέτη στην εκπομπή, «Μεσάνυχτα» ήταν το βράδυ της Δευτέρας, η Δόμνα Κουντούρη. Η τραγουδίστρια, η οποία συστήθηκε στο ευρύ κοινό μέσα από τη συμμετοχή της στο Fame Story 3 μίλησε για το πρόβλημά της με την διπολική διαταραχή. Αναφέρθηκε στη συναισθηματική απογοήτευση που πυροδότησε τη διπολική διαταραχή, ενώ εξήγησε τι αισθάνεται ένας […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Δόμνα Κουντούρη: Πάσχω από διπολική διαταραχή.Όταν ήμουν στη φάση της μανίας μου άκουγα φωνές, είχα παραισθήσεις!

Στα "Μεσάνυχτα" το βράδυ της Δευτέρας ήταν καλεσμένη η Δόμνα Κουντούρη. Η παίκτρια με την πληθωρική προσωπικότητα και την ξεχωριστή φωνή αποκάλυψε  πως πάσχει από μανιοκατάθλιψη. Περιέγραψε πως μία συναισθηματική απογοήτευση πυροδότησε την διπολική διαταραχή, εξήγησε  τι αισθάνεται ένας άνθρωπος κατά τη διάρκεια ψυχωτικού επεισοδίου και καταδικάσε  το κοινωνικό στίγμα που συχνά συνοδεύει τις ψυχικές ασθένειες.  "Ήμουν και είμαι πολύ επιλεκτική στους ανθρώπους που έχω πολύ κοντά μου. Η οικογένειά μου και κάποιοι φίλοι μετρημένοι... Αυτοί...

Διαβάστε το στο entertv.gr

Συγκλονίζει η Δόμνα Κουντούρη: «Πάσχω από διπολική διαταραχή» (video)

Από μικρή ηλικία έδειξε αγάπη για τη μουσική και το τραγούδι, συμμετέχοντας σε σχολικές και δημοτικές χορωδίες, ενώ είναι αυτοδίδακτη μουσικός και παίζει κιθάρα και πιάνο. Ο λόγος για την Δόμνα Κουντούρη, η οποία είχε συνεργαστεί με καταξιωμένους καλλιτέχνες αλλά έγινε ευρέως γνωστή, τη χρονιά 2004 με 2005, με τη συμμετοχή της στην τηλεοπτική Μουσική […] The post Συγκλονίζει η Δόμνα Κουντούρη: «Πάσχω από διπολική διαταραχή» (video) appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα