Ο Γιώργος Καραμίχος επέστρεψε – Αυτή είναι η νέα σειρά του ΑΝΤ1 που θα πρωταγωνιστήσει

20:30 - 16/07/2020

Ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει! Αυτό το ρητό φαίνεται πως ακολουθούν στον ΑΝΤ1 καθώς, μετά την αυλαία του σίριαλ «Γυναίκα […] The post Ο Γιώργος Καραμίχος επέστρεψε – Αυτή είναι η νέα σειρά του ΑΝΤ1 που θα πρωταγωνιστήσει appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Καραμίχος επέστρεψε- Αυτή είναι η νέα σειρά του ΑΝΤ1 που θα πρωταγωνιστήσει

Ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει! Αυτό το ρητό φαίνεται πως ακολουθούν στον ΑΝΤ1 καθώς, μετά την αυλαία του σίριαλ «Γυναίκα χωρίς όνομα«, η σεναριογράφος Μαρία Γεωργιάδου και η σκηνοθέτης Βίκυ Μανώλη συνεχίζουν τη συνεργασία τους σε μια νέα, καθημερινή δραματική σειρά που προορίζεται για την απογευματινή ζώνη του σταθμού. Η υπόθεση της νέας σειράς είναι διασκευή ενός γαλλικού φορμάτ, που σημείωσε τεράστια επιτυχία και χαρακτηρίστηκε ως «σειρά – γεγονός» και φέρει τον τίτλο «Un si grand soleil (Ένας τόσο μεγάλος ήλιος)». Σε αυτήν αναμένεται να έχουμε μια τηλεοπτική επιστροφή, όπως έχει γίνει ήδη γνωστό, μετά από πολλά χρόνια. Ο λόγος για τον Γιώργο Καραμίχο, ο οποίος αποφάσισε να επιστρέψει στα ε

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα