Ρ.Μακρή: «Θα υπογράψουν Κικίλιας-Κεραμέως πως η χρήση μάσκας δεν κρύβει κινδύνους για τους πολίτες;» (φωτο)

10:16 - 31/07/2020

Η πρώην βουλευτής Ραχήλ Μακρή με μια ανάρτηση «φωτιά» ζητά την υπογραφή του Βασίλη Κικίλια και της Νίκης Κεραμέως ότι δεν θα πάθει κάτι η υγεία της αν φορέσει μάσκα. Συγκεκριμένα η κ. Μακρή έγραψε: «Ο κύριος Κικίλιας και η κυρία Κεραμέως θα υπογράψουν την παρακάτω δήλωση βεβαίωση.Θα ΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ τους Έλληνες πολίτες ότι η χρήση μάσκας ΔΕΝ ενέχει κινδύνους για την υγεία των πολιτών και ΔΕΝ έχει επιπτώσεις σ’ αυτήν. Θα ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ την πλήρη και αποκλειστική ΑΣΤΙΚΗ και ΠΟΙΝΙΚΗ ευθύνη για ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ βλάβη υποστώ εγώ και τα παιδιά μου από τη χρήση μάσκας. Την ίδια βεβαίωση-δήλωση που ετοίμασε ο δικηγόρος κύριος Αντωνιάδης θα έχω μαζί μου για να υπογράψει οποιοσδήποτε επιχειρήσει να υποχρεώσει εμένα και

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρχισαν να ξυπνούν διάφοροι …Ρ.Μακρή: «Θα υπογράψουν Κικίλιας-Κεραμέως πως η χρήση μάσκας δεν κρύβει κινδύνους για τους πολίτες;» (φωτο)

ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ (ΑΝ ΤΟΛΜΟΥΝ) ΟΤΙ Η ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ ΔΕΝ ΕΝΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΓΙΑ [...] The post Άρχισαν να ξυπνούν διάφοροι …Ρ.Μακρή: «Θα υπογράψουν Κικίλιας-Κεραμέως πως η χρήση μάσκας δεν κρύβει κινδύνους για τους πολίτες;» (φωτο) appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις