Εξιτήριο για την Μαίρη Χρονοπούλου - «Δεν με απασχολεί ο θάνατος - Δεν φοβάμαι τίποτα»

08:35 - 03/08/2020

Η Μαίρη Χρονοπούλου, η οποία τις τελευταίες ημέρες νοσηλευόταν στην καρδιολογική κλινική του Ιπποκράτειου νοσοκομείου έλαβε εξιτήριο. ​Η αγαπημένη ηθοποιός, που από το απόγευμα του Σαββάτου βρίσκεται στο σπίτι της, μίλησε σε εφημερίδα για την κατάσταση της υγείας της. «Είμαι πάρα πολύ ταλαιπωρημένη. Είχα αναπνευστικό πρόβλημα και μπήκα άμεσα στο νοσοκομείο. Πήρα εξιτήριο το Σάββατο το απόγευμα. Δεν φοβάμαι τον θάνατο. Δεν ξέρω από πού παίρνω δύναμη. Δεν με απασχολεί ο θάνατος. Δεν φοβάμαι τίποτα», είπε η Μαίρη Χρονοπούλου. Όσον αφορά στην πανδημία του κορωνοϊού και στο αν η έξαρση των τελευταίων ημερών τη φοβίζει, η Μαίρη Χρονοπούλου απάντησε: «Δεν βγαίνω έξω, δεν έχω τέτοιες αγωνίες».

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου - Τα πρώτα λόγια μετά τη νοσηλεία της: «Δεν φοβάμαι τον θάνατο»

Η ηθοποιός πήρε εξιτήριο το απόγευμα του Σαββάτου 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τα πρώτα λόγια της Μαίρης Χρονοπούλου μετά τη νοσηλεία της: «Δεν φοβάμαι τον θάνατο»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μαίρη Χρονοπούλου - Τα πρώτα λόγια μετά τη νοσηλεία της: Δεν φοβάμαι τον θάνατο

Μετά τα δύσκολα επέστρεψε στο σπίτι της στην Παιανία η Μαίρη Χρονοπούλου. Η αγαπημένη ηθοποιός που την τελευταία εβδομάδα νοσηλευόταν στην καρδιολογική κλινική του Ιπποκράτειου Νοσοκομείου, το απόγευμα του Σαββάτου πήρε εξιτήριο. Η ίδια μίλησε στην εφημερίδα «On time» και την Σάσα Σταμάτη για την κατάσταση της υγείας της. «Είμαι πάρα πολύ ταλαιπωρημένη. Είχα αναπνευστικό πρόβλημα και μπήκα άμεσα στο νοσοκομείο. Πήρα εξιτήριο το Σάββατο το απόγευμα. Δεν φοβάμαι τον θάνατο. Δεν ξέρω από πού παίρνω δύναμη. Δεν με απασχολεί ο θάνατος. Δεν φοβάμαι τίποτα» είπε η Μαίρη Χρονοπούλου. Όσον αφορά στην πανδημία του κορωνοϊού και στο αν η έξαρση των τελευταίων ημερών τη φοβίζει, η Μαίρη Χρονοπούλου απάντησ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις