Κατερίνα Γκαγκάκη: «Δεν πληγώθηκα απλώς, ακυρώθηκα τελείως - Δεν έχω να αποδείξω κάτι περί ηθικής» (Video)

13:39 - 07/08/2020

ΕΛΛAΔΑ  Στον αέρα της εκπομπής “Καλοκαίρι not” μίλησε η Κατερίνα Γκαγκάκη αναφερόμενη μεταξύ άλλων στον απαράδεκτο τρόπο με τον οποίο τόσο η ίδια όσο και οι υπόλοιποι συντελεστές της εκπομπής “Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα” είχαν αντιμετωπίσει on air τη σεξουαλική παρενόχληση σε φοιτήτρια στο ΑΠΘ. «Δεν έχω να αποδείξω κάτι περί ηθικής. Υπάρχουν καλές και κακές στιγμές. Καλό θα είναι να μπορούμε να κοιτάμε και πέρα από αυτές. Δεν είναι κάτι το οποίο με τιμά. Δεν πληγώθηκα απλώς, ακυρώθηκα τελείως. Το θέμα δεν είναι αν πληγώθηκα από τα σχόλια, πληγώθηκα από μένα και τη δική μου, εκείνη την ώρα, μη ευελιξία να αντιληφθώ κάποια πράγματα. Νομίζω ότι σε ανθρώπους που είναι επαγγελματίες χρόνια και θέλ

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)