Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εκφράζει το μεγάλο της παράπονο και στέλνει το μήνυμά της

10:27 - 09/08/2020

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου δίνει σπάνια συνεντεύξεις και μόνο όταν έχει κάτι να πει. Η σπουδαία ηθοποιός, σε μια εκ βαθέων […] The post Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εκφράζει το μεγάλο της παράπονο και στέλνει το μήνυμά της appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου εκφράζει το μεγάλο της παράπονο και στέλνει το μήνυμά της

Τη μεγάλη της επιθυμία, αλλά και ποιο είναι το παράπονό της αποκάλυψε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα “On time” και τη Σάσα Σταμάτη. «Είμαι πάρα πολύ καλά. Θέλω οπωσδήποτε το χειμώνα να παίξω στο θέατρο. Πριν αποχαιρετήσω τη σκηνή θέλω να με δει ο κόσμος πάνω στη σκηνή και να τους πω “σας αγαπάω μέσα από την ψυχή μου και θα σας περιμένω όλους το χειμώνα να πούμε όλοι μαζί το καληνύχτα στη σκηνή”. Αυτή τη στιγμή ασχολούμαι με ένα θεατρικό έργο που πιστεύω ότι σε ένα μήνα το πολύ θα το έχω ολοκληρώσει. Αυτό που θέλω αυτή τη στιγμή αγαπημένη μου Σάσα, όποιος διαβάζει αυτή τη συνέντευξη θα τον περιμένω, όποιος κι αν είναι, να μου κάνει μια πρόταση για να πούμε

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»