Πειρατεία στο Τόγκο: Συγκλονίζει ο πατέρας του Έλληνα ομήρου – «Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;»

13:40 - 07/11/2019

Σε πλήρη εξέλιξη είναι το θρίλερ της απαγωγής του Έλληνα ναυτικού Δημήτρη Γκιάτη από πειρατές στο Τόγκο, ένα θρίλερ που ξεκίνησε τα ξημερώματα της περασμένης Κυριακής, όταν έγινε το ρεσάλτο στο ελληνόκτητο δεξαμενόπλοιο όπου βρισκόταν και ο νεαρός δόκιμος μηχανικός. Η οικογένειά του ζει με την αγωνία για τη ζωή του παιδιού της, το οποίο -μαζί […] The post Πειρατεία στο Τόγκο: Συγκλονίζει ο πατέρας του Έλληνα ομήρου – «Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;» appeared first on Newsone.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο newsone.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πατέρας 20χρονου ναυτικού : «Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;»

Από την ημέρα της πειρατείας στο Τόγκο έχουν περάσει τέσσερα 24ωρα αλλά μέχρι στιγμής – όπως τονίζει ο πατέρας του 20χρονου ναυτικού – δεν υπάρχει κανένα νέο για την κατάσταση στην οποία βρίσκεται

Διαβάστε το στο tanea.gr

Στο κατακόρυφο η αγωνία για τον 20χρονο ναυτικό: "Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;"

Στο κατακόρυφο έχει φτάσει η αγωνία για την οικογένεια του 20χρονου ναυτικού που απήχθη τα ξημερώματα της περασμένης Κυριακής μετά από το ρεσάλτο πειρατών στο ελληνόκτητο δεξαμενόπλοιο στο οποίο βρισκόταν ο δόκιμος μηχανικός. Από την ημέρα της πειρατείας στο Τόγκο έχουν περάσει τέσσερα 24ωρα αλλά μέχρι

Διαβάστε το στο madata.gr

Πειρατεία στο Τόγκο: Συγκλονίζει ο πατέρας του Έλληνα ομήρου – «Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;»

«Δεν ξέρουμε αν είναι καλά στην υγεία του και πού βρίσκεται αυτή τη στιγμή», λέει στο protothema.gr ο πατέρας του νεαρού Δημήτρη Γκιάτη, που βιώνει μια τεράστια αγωνία για τέταρτη μέρα Σε πλήρη εξέλιξη είναι το θρίλερ της απαγωγής του Έλληνα ναυτικού Δημήτρη Γκιάτη από πειρατές στο Τόγκο, ένα θρίλερ που ξεκίνησε τα ξημερώματα της ... The post Πειρατεία στο Τόγκο: Συγκλονίζει ο πατέρας του Έλληνα ομήρου – «Πού είναι το παιδί μου, μπορεί να μου πει κάποιος;» appeared first on AgrinioNews.

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ newsone.gr

Πεντανόστιμα brownies χωρίς ζάχαρη και χωρίς αλεύρι

Ο καλύτερος drummer είναι μόλις 2 ετών – Δείτε το απολαυστικό βίντεο

«Paperman»: To βίντεο που μας παρακινεί να ζήσουμε το 2020 με πολλή αγάπη

Το συγκινητικό αντίο της VW στο ιστορικό αυτοκίνητο Σκαραβαίο σ’ ένα animated video

ΙΚΕΑ: Θα πληρώσει 46 εκατ. σε γονείς που έχασαν το παιδί τους από πτώση συρταριέρας

Ρουμανία: Απολύθηκε ο χειρουργός για το θάνατο ασθενούς που έπιασε φωτιά στη διάρκεια χειρουργικής επέμβασης