Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα»

07:36 - 20/08/2020

Ήταν 18 Αυγούστου 2017 όταν η “αυλαία” έπεσε οριστικά για τη σπουδαία ηθοποιό Ζωή Λάσκαρη. Σήμερα, τρία χρόνια μετά, ο […] The post Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα

Το ζευγάρι ήταν μαζί 41 ολόκληρα χρόνια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η εξομολόγηση του Αλέξανδρου Λυκουρέζου για τη Ζωή Λάσκαρη! «Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα»

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος ανοίγει την καρδιά του τρία χρόνια μετά το θάνατο της Ζωής Λάσκαρη. Ήταν 18 Αυγούστου 2017 όταν η “αυλαία” έπεσε οριστικά για ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Η εξομολόγηση του Αλέξανδρου Λυκουρέζου για τη Ζωή Λάσκαρη! «Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα

Για τη μεγάλη απώλεια της Ζωής Λάσκαρη και το κενό που έχει δημιουργηθεί στη ζωή του μίλησε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Ήταν 18 Αυγούστου 2017 όταν η “αυλαία” έπεσε οριστικά για τη σπουδαία ηθοποιό. Σήμερα, τρία χρόνια μετά, ο άνδρας της ζωής της, σπάει τη σιωπή του και μιλάει στην εφημερίδα “On time” και τη Σάσα Σταμάτη για τη γυναίκα που αγάπησε και λάτρεψε όσο καμία άλλη. «Σαράντα ένα χρόνια παντρεμένοι τα λέει όλα. Μου λείπει η μοναδική της παρουσία. Ένα σπάνιο και μοναδικό πλάσμα. Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα», είπε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος στην “On time”. Το ζευγάρι είχε παντρευτεί στο Μετόχι του Παναγίου Τάφου, χωρίς φωτογράφους και δημοσιογράφους. Παρόντες ήταν μόνο ο αδε

Διαβάστε το στο thestival.gr

Συγκινεί ο Λυκουρέζος μιλώντας για τη Λάσκαρη: «Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα»

Τρία χρόνια μετά τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη, Αλέξανδρος Λυκουρέζος, σπάει τη σιωπή του και μιλάει στην εφημερίδα “On time” και τη Σάσα Σταμάτη για τη γυναίκα της ζωής του. The post Συγκινεί ο Λυκουρέζος μιλώντας για τη Λάσκαρη: «Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα

ΕΛΛAΔΑ  Πριν από τρία χρόνια και συγκεκριμένα στις 18 Αυγούστου 2017 η Ζωή Λάσκαρη έφυγε από τη ζωή. Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος μιλάει για τη γυναίκα που αγάπησε όσο καμία άλλη αλλά και για τη μεγάλη απώλεια που βιώνει: «Σαράντα ένα χρόνια παντρεμένοι τα λέει όλα. Μου λείπει η μοναδική της παρουσία. Ένα σπάνιο και μοναδικό πλάσμα. Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα», είπε ο γνωστός ποινικολόγος στην εφημερίδα «On time». Το ζευγάρι είχε παντρευτεί στο Μετόχι του Παναγίου Τάφου, χωρίς φωτογράφους και δημοσιογράφους. Παρόντες ήταν μόνο ο αδερφός και η μητέρα του Λυκουρέζου και από την πλευρά της Ζωής μόνο η κόρη της, Μάρθα. Ήταν επιλογή τους να μη φωτογραφήσουν τίποτα από εκείνη τη μέρα. Ζω

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Το κενό που άφησε η Ζωή δεν καλύπτεται με τίποτα

"Σαράντα ένα χρόνια παντρεμένοι τα λέει όλα"

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Ανατριχίλα με τα λόγια του για τη Ζωή Λάσκαρη – «Το κενό δεν καλύπτεται»

Η προχθεσινή μέρα ήταν πολύ ιδιαίτερη καθώς ήταν η επέτειος θανάτου της αγαπημένης ηθοποιού, Ζωής Λάσκαρη. Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος μίλησε για την αγαπημένη του σύζυγο και προκάλεσε ανατριχίλα με τα λόγια του ξεκαθαρίζοντας πως το κοινό της απώλειάς της δεν μπορεί να καλυφθεί με τίποτα. Η Ζωή Λάσκαρη έζησε μία γεμάτη ζωή δίπλα σε ανθρώπους […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα

Τρία χρόνια έχουν περάσει από τότε που η σπουδαία ηθοποιός,Ζωή Λάσκαρη έφυγε από την ζωή. Ο σύζυγος της,Αλέξανδρος Λυκουρέζος μίλησε πρώτη φορά στην Σάσα Σταμάτη και το “On Time”. Σαράντα ένα χρόνια παντρεμένοι τα λέει όλα. Μου λείπει η μοναδική της παρουσία. Ένα σπάνιο και μοναδικό πλάσμα. Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα, είπε ο γνωστός ποινικολόγος στην εφημερίδα On time,δήλωσε ο γνωστός ποινικολόγος. > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα

Διαβάστε το στο spoilers

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Μου λείπει η μοναδική παρουσία της Ζωής

Πριν από 3 χρόνια στις 18 Αυγούστου του  2017  η αγαπημένη Ελληνίδα πρωταγωνίστρια  Ζωή Λάσκαρη, έφυγε από την ζωή. Ο σύζυγος της Αλέξανδρος Λυκουρέζος,  σε συνέντευξη του στην  εφημερίδα “On time” και στη Σάσα Σταμάτη  μίλησε για την γυναίκα της ζωής του, με τηνν οποία έζησε 41 χρόνια. "Σαράντα ένα χρόνια παντρεμένοι τα λέει όλα. Μου λείπει η μοναδική της παρουσία. Ένα σπάνιο και μοναδικό πλάσμα. Το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα», τόνισε χαρακτηριστικά ο διακεκριμένος ποινικολόγος.  

Διαβάστε το στο entertv.gr

Λυκουρέζος: «Μου λείπει η Ζωή, το κενό της απουσίας δεν καλύπτεται με τίποτα»

Η εξομολόγησή του 

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη Ζωή Λάσκαρη: «Το κενό της απουσίας της δεν καλύπτεται με τίποτα»

Τρία χρόνια μετά τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη, η Ελλάδα αλλά και τα αγαπημένα της πρόσωπα δεν ξεχνούν τη μοναδική ηθοποιό, όχι μόνο για το πολιτιστικό έργο που άφησε παρακαταθήκη αλλά και για την ξεχωριστή μοναδική της προσωπικότητα. Σύντροφος της ζωής της για πάνω από 40 χρόνια ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος είναι ένα από τα πρόσωπα […] The post Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη Ζωή Λάσκαρη: «Το κενό της απουσίας της δεν καλύπτεται με τίποτα» appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»