Σοφία Χαρμαντά: Απαντά πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Gerard Butler! [video]

11:18 - 27/08/2020

Σοφία Χαρμαντά: Απαντά πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Gerard Butler! The post Σοφία Χαρμαντά: Απαντά πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Gerard Butler! [video] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Χαρμαντά: Τι είπε για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ

Είναι ή δεν είναι ζευγάρι;

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σοφία Χαρμαντά: Απαντά για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ

Για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ μίλησε η Σοφία Χαρμαντά.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Σοφία Χαρμαντά μιλάει πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Gerard Butler!

Στην κάμερα της εκπομπής «Καλοκαίρι #not» μίλησε η Σοφία Χαρμαντά, η οποία ρωτήθηκε μεταξύ άλλων για το φημολογούμενο ειδύλλιό της με τον χολυγουντιανό ηθοποιό, Gerard Butler...

Διαβάστε το στο Zougla

Σοφία Χαρμαντά: Τι είπε για τη σχέση της με τον Τζέραρντ Μπάτλερ

Δημοσιεύματα, φήμες και κυρίως φωτογραφίες θέλουν την Σοφία Χαρμαντά και τον Τζέραρντ Μπάτλερ να είναι ζευγάρι.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Η Σοφία Χαρμαντά μιλάει πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Gerard Butler!

  Στην κάμερα της εκπομπής «Καλοκαίρι #not» μίλησε η Σοφία Χαρμαντά, η οποία ρωτήθηκε μεταξύ άλλων για το φημολογούμενο ειδύλλιό της με τον χολυγουντιανό...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Ελληνίδα καλλονή Σοφία Χαρμαντά μιλάει (για πρώτη φορά) για τη σχέση της με τον Τζέραλντ Μπάτλερ

Πολιτική απορρήτου Ασφάλεια & Προσωπικά Δεδομένα Όλες οι πληροφορίες, οι οποίες σχετίζονται με προσωπικά δεδομένα των χρηστών, διασφαλίζονται ως απόρρητες με την τήρηση της κείμενης νομοθεσίας για τη διασφάλιση των προσωπικών δεδομένων.Εξασφάλιση του Απορρήτου της Μεταφοράς των Προσωπικών σας Δεδομένων: Για την εξασφάλιση του απορρήτου της μεταφοράς των δεδομένων, χρησιμοποιείται το πρωτόκολλο κρυπτογράφησης SSL-128bit.Κρυπτογράφηση: Όλη η επικοινωνία ανάμεσα στον υπολογιστή του χρήστη και της ιστοσελίδας μας κρυπτογραφείται με χρήση κλειδιού 128 bits.Προσωπικά Δεδομένα: Τα στοιχεία των χρηστών (όνομα, ηλεκτρονική διεύθυνση, διεύθυνση κατοικίας, σταθερό τηλέφωνο, κινητό τηλέφωνο κλπ.) θεωρο

Διαβάστε το στο spoilers

Η Χαρμαντά τα είπε όλα on camera για τη σχέση της με τον Butler

Επιτέλους απαντήθηκε το ερώτημα που μας ταλάνιζε τόσο καιρό…Να έχει ο Butler φιλενάδα τη Χαρμαντά ή όχι;               Η Σοφία Χαρμαντά απάντησε πρώτη φορά για τις φήμες που τη θέλουν ζευγάρι με τον Gerard Butler. Το εντυπωσιακό μοντέλο ρωτήθηκε για το αν ισχύουν οι φήμες περί σχέση της με τον χολυγουντιανό σταρ. Δεν θέλω να πω κάτι για την προσωπική μου ζωή είμαι πάρα πολύ καλά. Όπως είδατε τον γνωρίζω, έχουμε μία πάρα πολύ καλή σχέση κι ο χρόνος θα δείξει τα πάντα, δήλωσε στην κάμερα της εκπομπής Καλοκαίρι#not.           Πληροφορίες από nassosblog > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η Χαρμαντά τα είπε όλα on camera για τη σχέση της με τον Butler

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»