Αντώνης Βαρδής: Συγκινεί η κόρη του 6 χρόνια μετά το θάνατό του «Θα σταθώ στο κουράγιο σου να παλέψεις μέχρι το τέλος»

13:00 - 02/09/2020

Σήμερα, έξι χρόνια μετά το θάνατό τους η κόρη του Καλλιστώ ραγίζει καρδιές με τον μήνυμά της. The post Αντώνης Βαρδής: Συγκινεί η κόρη του 6 χρόνια μετά το θάνατό του «Θα σταθώ στο κουράγιο σου να παλέψεις μέχρι το τέλος» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Βαρδής - Συγκινεί η κόρη του 6 χρόνια μετά τον θάνατό του: Να είσαι καλά εκεί που είσαι (εικόνα)

«Δεν θα σταθώ στις άσχημες μνήμες. Θα σταθώ στην δύναμη σου, στο κουράγιο σου να παλέψεις μέχρι το τέλος» έγραψε μεταξύ άλλων στα social media

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Συγκινεί η κόρη του Αντώνη Βαρδή 6 χρόνια μετά τον θάνατο του: Nα είσαι καλά εκεί που είσαι...

Έξι χρόνια πέρασαν από την ημέρα που ο Αντώνης Βαρδής έφυγε από την ζωή, χτυπημένος από τον καρκίνο. Ο αγαπημένος συνθέτης και τραγουδιστής άφησε πίσω του μερικά από τα ωραότερα ελληνικά τραγούδια και κατάφερε να μείνει αξέχαστος και μετά τον θάνατο του. Σήμερα στην θλιβερή επέτειο της ημέρας που χάθηκε η κόρη του Καλλιστώ έκανε μια πολύ συγκινητική ανάρτηση στον λογαριασμό της στο instagram. "Ήρθε πάλι αυτή η κωλομέρα. Δεν θα σταθώ στις άσχημες μνήμες. Θα σταθώ στην δύναμη σου, στο κουράγιο σου να παλέψεις μέχρι το τέλος. Ήσουν και θα είσαι μεγάλο παράδειγμα...

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»