«Στην παιδική μου ηλικία ήμουν σαν την Αλίκη Βουγιουκλάκη»

15:18 - 19/09/2020

Για την ομοιότητα με την Αλίκη Βουγιουκλάκη, κατά τη νεαρή της ηλικία, μίλησε η γνωστή Ελληνίδα στην κάμερα του «Έλα […] The post «Στην παιδική μου ηλικία ήμουν σαν την Αλίκη Βουγιουκλάκη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Πατούλη: Σαν παιδί ήμουν πιο πολύ Αλίκη Βουγιουκλάκη

Τι είπε για την Μελίνα Μερκούρη αλλά και τις προτάσεις που έχει δεχθεί για την τηλεόραση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρίνα Πατούλη: «Σαν παιδί ήμουν σαν την Αλίκη Βουγιουκλάκη»

Για την ομοιότητα με την Αλίκη Βουγιουκλάκη, κατά τη νεαρή της ηλικία, μίλησε η Μαρίνα Πατούλη, η οποία παραδέχθηκε πως στο σχολείο ήταν το… φυτό της τάξης της! «Σαν παιδί ήμουν πιο πολύ Αλίκη Βουγιουκλάκη. Στο σχολείο όμως ήμουν το φυτό. Με την καλή έννοια» σημείωσε χαρακτηριστικά η σύζυγος του Περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργου Πατούλη. «Για μένα ίνδαλμα στην πολιτική είναι η Μελίνα Μερκούρη. Γνωστή φράση και προσπάθησα να το κάνω πράξη μέσα από τη δραστηριοποίηση μου στα κοινά, ότι ο πολιτισμός είναι η βαριά βιομηχανία της Ελλάδας» πρόσθεσε, ακόμα, η Μαρίνα Πατούλη. Όσον αφορά την τηλεόραση και το ενδιαφέρον της για αυτήν, αποκάλυψε πως «μου έχουν γίνει κάποιες προτάσεις για την τηλεόραση αλλά εί

Διαβάστε το στο pronews.gr

Μαρίνα Πατούλη: Σαν παιδί ήμουν… πιο πολύ Αλίκη Βουγιουκλάκη

Στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου μίλησε η Μαρίνα Πατούλη, η οποία τόνισε ότι όταν ήταν μικρή ήταν… πιο πολύ Αλίκη Βουγιουκλάκη. «Στο σχολείο όμως ήμουν το φυτό. Με την καλή έννοια», είπε επίσης η σύζυγος του περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργου Πατούλη. Ενώ πρόσθεσε: «Για μένα ίνδαλμα στην πολιτική είναι η Μελίνα Μερκούρη. Γνωστή φράση και προσπάθησα να το κάνω πράξη μέσα από τη δραστηριοποίηση μου στα κοινά, ότι ο πολιτισμός είναι η βαριά βιομηχανία της Ελλάδας. Mου έχουν γίνει κάποιες προτάσεις για την τηλεόραση, αλλά είναι κάτι που δεν με ενδιαφέρει. Είχα προσεγγίσεις για να βρεθώ σε ψυχαγωγικές εκπομπές. Τώρα με τον κορωνοϊό εξελίχθηκε και η αγάπη μου για το πιάνο. Μάθαινα μικρή για πολλά χρόνια

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»