Σχορτσιάνιτης: «Θέλω να ασχοληθώ με παιδιά»

11:14 - 06/10/2020

Ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης έδωσε συνέντευξη για το μέλλον της καριέρας του και τόνισε ότι δεν θέλει να συνεχίσει να αγωνίζεται. Ο επιβλητικός σέντερ μίλησε στο  Israel Hayom και επεσήμανε ότι θα…

Διαβάστε Περισσότερα στο politik.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σχορτσανίτης: “Πιθανότατα δεν θα ξαναπαίξω, θέλω να ασχοληθώ με παιδιά”

Ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης μίλησε σε ισραηλινή ιστοσελίδα, τονίζοντας πως δεν σχεδιάζει να επιστρέψει στα παρκέ. Τι είπε για τα νεανικά του χρόνια, το ΝΒΑ και την εξέλιξη της καριέρας του. Το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στις 18 Ιανουαρίου 2020 ήταν, όπως όλα δείχνουν, το τελευταίο στην καριέρα του Σοφοκλή Σχορτσανίτη. Ο θηριώδης σέντερ μίλησε σε […] The post Σχορτσανίτης: “Πιθανότατα δεν θα ξαναπαίξω, θέλω να ασχοληθώ με παιδιά” appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Σχορτσιάνιτης: «Θέλω να ασχοληθώ με παιδιά»

Ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης έδωσε συνέντευξη για το μέλλον της καριέρας του και τόνισε ότι δεν θέλει να συνεχίσει να αγωνίζεται.

Διαβάστε το στο analitis.gr

Σχορτσανίτης: «Δεν θα συνεχίσω το μπάσκετ»

Την αποχώρησή του από τα παρκέ, προανήγγειλε ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Σχορτσιανίτης : «Δεν θα ξαναπαίξω, θέλω να ασχοληθώ με παιδιά»

Ο Σοφοκλής Σχορτσιανίτης μίλησε για το μέλλον του τονίζοντας ότι δεν θα ξαναπαίξει μπάσκετ και πως σκοπεύει να ασχοληθεί με μικρά παιδιά, προκειμένου να τους μάθει τα μυστικά του μπάσκετ.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ politik.gr

Ευάγγελος Βενιζέλος: «Το μεγάλο κράτος είναι βαρύ»

Θρίλερ στα σύνορα της Ουκρανίας: Η Ρωσία στέλνει άλλους 7.000 στρατιωτικούς – ΗΠΑ: Ανά πάσα στιγμή η εισβολή

Πάτρα: Οι αναρτήσεις της μητέρας σε σελίδες μαμάδων

ΕΦΚΑ: Κόπηκε η σύνταξη σε δικαιούχο λόγω λάθους το…1982 (vid)

Το άγχος Μητσοτάκη μην «θολώσει» η εικόνα του στη μεσαία τάξη και οι γκρίνιες για το «δώρο του Πάσχα» πριν ακόμα δοθεί

CNN Türk: Πότε θα είναι η καλύτερη χρονική συγκυρία για να εισβάλλει η Τουρκία στα νησιά