Ο Σάκης Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Παύλο Πολάκη -Επειδή τον κατηγόρησε ότι «ξέπλενε» τη Χρυσή Αυγή

09:20 - 09/10/2020

Εξώδικο στον Παύλο Πολάκη απέστειλε ο Σάκης Ρουβάς, μετά τις αιτιάσεις του πρώην υπουργού ότι ο τραγουδιστής συγκαταλεγόταν μεταξύ των καλλιτεχνών που υποστήριζαν τη Χρυσή Αυγή

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρουβάς: Έστειλε εξώδικο στον Πολάκη για τη Χρυσή Αυγή

Εξώδικο στον Παύλο Πολάκη έστειλε ο Σάκης Ρουβάς με αφορμή τις κατηγορίες του πρώην υπουργού σε βάρος του γνωστού τραγουδιστή, ότι παρείχε στήριξη στη Χρυσή Αυγή. Από το βήμα της Βουλής, ο κ. Πολάκης ενέταξε τον Σάκη Ρουβά στους καλλιτέχνες που προσέφεραν στήριξη στη Χρυσή Αυγή, επικαλούμενος δηλώσεις του τραγουδιστή το 2012. “Κάποιοι καλλιτέχνες οι οποίοι συνέβαλαν στο ξέπλυμα της Χρυσής Αυγής και στη νομιμοποίηση της στα μάτια του ευρύτερου κόσμου. Δηλαδή ήθελα να ‘ξερα πού θα κρυφτεί ο Σάκης ο Ρουβάς, που έλεγε “δεν με τρόμαξε καθόλου η Χρυσή Αυγή”;”είπε χαρακτηριστικά ο κ. Πολάκης. Διάβασε ολόκληρη την εξώδικη δήλωση του Σάκη Ρουβά “Πραγματικά έκπληκτος πληροφορήθηκα χθες, 7.10.2020, τις δη

Διαβάστε το στο spoilers

Ρουβάς: Έστειλε εξώδικο στον Πολάκη για τη Χρυσή Αυγή

Εξώδικο στον Παύλο Πολάκη έστειλε ο Σάκης Ρουβάς με αφορμή τις κατηγορίες του πρώην υπουργού σε βάρος του γνωστού...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει