Αντώνης Αλεξανδρίδης: Αποκάλυψε για πρώτη φορά όλο το παρασκήνιο πίσω από τις επίμαχες δηλώσεις του στο Big Brother (video)

21:48 - 09/10/2020

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης αποτελεί ένα από τα πιο πολυσυζητημένα πρόσωπα των τελευταίων εβδομάδων, καθώς η απρεπής φράση του To άρθρο Αντώνης Αλεξανδρίδης: Αποκάλυψε για πρώτη φορά όλο το παρασκήνιο πίσω από τις επίμαχες δηλώσεις του στο Big Brother (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Αλεξανδρίδης – Big Brother: Σπάει τη σιωπή του και αποκαλύπτει το παρασκήνιο πίσω από τις επίμαχες δηλώσεις του (BINTEO)

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης μετά την απρεπή φράση του κατά τη διάρκεια του live streaming του Big Brother ξεσήκωσε θύελλα αντιδράσεων και στάθηκε αιτία για να αποβληθεί από το παιχνίδι. Πριν λίγη ώρα ο Αντώνης Αλεξανδρίδης μέσω ενός Live που έκανε στο κανάλι του στο Youtube μίλησε πρώτη φορά δημόσια για το τι πραγματικά συνέβη στο σπίτι του Big Brother καθώς και όσα αποκόμισε από αυτή του την εμπειρία “Ονομάζομαι Αλεξανδρίδης Αντώνης είμαστε εδώ ένα μήνα ακριβώς μετά την αποχώρησή μου από το παιχνίδι. αΠΌ τη πρώτη μέρα που αποχώρησε με παίρνανε τα κανάλια να βγω να μιλήσω και είπα ναι σε όλους, όταν έκανα τον πρόλογο ότι η αλήθεια είναι διαφορετική και δεν είμαι αυτό που λέτε άρχισαν τα θα σε πάρω κ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»