Νίκος Μάνεσης κόλαφος για Τίνα Μιχαηλίδου: «Υπάρχει ένα αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση»

10:39 - 14/10/2020

Κόλαφος ο Νίκος Μάνεσης μετά την παραίτηση -ή απόλυση- της Τίνας Μιχαηλίδου από τον Alpha και την απρόσμενη τροπή που […] The post Νίκος Μάνεσης κόλαφος για Τίνα Μιχαηλίδου: «Υπάρχει ένα αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μάνεσης για Τίνα Μιχαηλίδου: Υπάρχει ένα αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση

«Τι σας είπε η Τίνα Μιχαηλίδου που έκανε διαρροές στους διαδρόμους, για πείτε μου να μάθω κι εγώ». «Εγώ είμαι το θύμα bullying, συκοφαντική δυσφήμιση λέγεται».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νίκος Μάνεσης για Τίνα Μιχαηλίδου και τα περί bulling: Διαπράττονται ποινικά αδικήματα

Το Νίκο Μάνεση συνάντησε η κάμερα της εκπομπής Πρωινό και ρωτήθηκε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάνεσης για παραίτηση Μιχαηλίδου: «Υπάρχει ένα αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση»

ΕΛΛAΔΑ  Μεγάλο είναι το παρασκήνιο της παραίτησης της Τίνας Μιχαηλίδου από τον Alpha, η οποία στη σχετική ανάρτησή της μίλησε, μεταξύ άλλων, για “εκφοβισμό” και αξιοπρέπεια. Από την άλλη, πληροφορίες θέλουν οι σχέσεις της με τον Νίκο Μάνεση να ήταν τεταμένες το τελευταίο διάστημα.  «Αν δεν αποδειχθεί το bullying από όποιους το αναφέρουν δημοσίως, τότε υπάρχει ένα άλλο αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση» τόνισε, μεταξύ άλλων, ο Νίκος Μάνεσης, μιλώντας στην κάμερα του “Πρωινού”. «Τι δουλειά έχω εγώ με μία δημοσιογράφο που παραιτείται από την εκπομπή της Μελέτη; Εγώ ρώτησα για να καταλάβω τι ακριβώς έχει γίνει και μου είπαν ότι αρνήθηκε να εργαστεί. Εμείς εδώ στο κανάλι λειτουργούμε ως εξής

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Νίκος Μάνεσης για Τίνα Μιχαηλίδου και τα περί bulling: Διαπράττονται ποινικά αδικήματα

Το Νίκο Μάνεση συνάντησε η κάμερα της εκπομπής Πρωινό και τον ρώτησε για το θέμα που έχει προκύψει τις τελευταίες ώρες, μετά την παραίτηση της Τίνας Μιχαηλίδου από την εκπομπή «Ώρα για Μελέτη» και τις διάφορες διαρροές που αφήνουν να εννοηθεί πως για την παραίτηση ευθύνεται η κακή σχέση με τον δημοσιογράφο. Μάλιστα, σε μία από τις διάφορες διαρροές που κυκλοφορούν, ειπώθηκε πως υπήρξε κι ένα περιστατικό ανάμεσά τους που άγγιξε τα όρια του bullying από την πλευρά του Μάνεση. Ο δημοσιογράφος, λοιπόν, έδωσε τη δική του εκδοχή/απάντηση σε όσα λέγονται, ενώ για τα περί bullying δεν έκρυψε τον εκνευρισμό […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Νίκος Μάνεσης: "Υπάρχει ένα αδίκημα που λέγεται συκοφαντική δυσφήμιση"

"Τα παιχνιδάκια εγώ τα ξέρω και αυτή τη στιγμή διαπράττονται ποινικά αδικήματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»