Συγκινεί η Μιμή Ντενίση – «Όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν, η μαμά σας έφυγε»

11:09 - 17/10/2020

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε η Μιμή Ντενίση στην On Time και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη σχετικά με την απώλεια […] The post Συγκινεί η Μιμή Ντενίση – «Όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν, η μαμά σας έφυγε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινούν τα λόγια της Μιμής Ντενίση: «Όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν η μαμά σας έφυγε…»

«Φυσικά και μου λείπει ως μανούλα» είπε μεταξύ άλλων για την μητέρα της η ηθοποιός... The post Συγκινούν τα λόγια της Μιμής Ντενίση: «Όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν η μαμά σας έφυγε…» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκινεί η Μιμή Ντενίση – Όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν, η μαμά σας έφυγε

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε η Μιμή Ντενίση στην On Time και τη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη σχετικά με την απώλεια της μητέρας της. «Φυσικά και μου λείπει ως μανούλα» παραδέχεται, μέσα σε όλα, η δημοφιλής καλλιτέχνης. «Το καλό ίσως για εκείνη είναι ότι έφυγε όρθια. Αυτό είναι το χειρότερο για εμάς γιατί την προηγούμενη ημέρα ήμασταν έξω. Κανε΄λις δεν είχε πάρει είδηση ότι είχε πρόβλημα με την καρδιά της. Είχε εξεταστεί ένα χρόνο πριν και ήταν μια χαρά. Την προηγούμενη εβδομάδα είχαμε πάει εκδρομή στη Θεσσαλία, στο πατρογονικό μου στα Κανάλια, στο θεσσαλικό κάμπο» σημείωσε χαρακτηριστικά η Μιμή Ντενίση. «Μα δε φαντάστηκε κανείς ότι η μητέρα μου θα φύγει». «Έκανε το προηγούμενο βράδυ έναν ε

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»