Ευγενία Δημητροπούλου: Η παρουσία της στη δίκη της 17 Νοέμβρη και οι σπουδές στη Νομική

13:42 - 22/10/2020

Η ηθοποιός μίλησε για τις σπουδές της στη Νομική σχολή, αλλά και το ενδεχόμενο να φτιάξει δική της οικογένεια... The post Ευγενία Δημητροπούλου: Η παρουσία της στη δίκη της 17 Νοέμβρη και οι σπουδές στη Νομική appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευγενία Δημητροπούλου: Η δίκη της 17Ν, το θέατρο και η οικογένεια

Η Ευγενία Δημητροπούλου σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μιλάει για την δίκη της 17 Νοέμβρη, την πορεία στο θέατρο και την δημιουργία οικογένειας.Η Ευγενία Δημητροπούλου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night show» και μίλησε στο Γρηγόρη Αρναούτογλου για την δίκη της 17 Νοέμβρη, το θέατρο και την προοπτική οικογένειας. Η γνωστή ηθοποιός είπε πως είχε περάσει στη Νομική και ότι είχε παρακολουθήσει την δίκη της 17 Νοέμβρη. «Το σίγουρο είναι ότι η Νομική θέλει μεγάλη αφοσίωση. Έχω βρεθεί σαν δίκη. Παρακολούθησα και ποινικές δίκες. Και στη δίκη της 17 Νοέμβρη πηγαίναμε με κάποιες συμφοιτήτριές μου. Τότε ήμουν στη σχολή. Αισθανόσουν περίεργα που βρισκόσουν σε αυτόν τον χώρο και σε όλες τις διαδικασί

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κατερίνα Καινούργιου-Σταματίνα Τσιμτσιλή: Ποζάρουν αγκαλιασμένες σε βραδινή έξοδο

Πασαλιμάνι: Η στιγμή που εργάτης βρίσκει νεκρό τον 31χρονο αστυνομικό μετά την κατάρρευση του κτιρίου

Δημοσκόπηση Metron Analysis: Στις 16,9 μονάδες η διαφορά ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ, η ακρίβεια καίει τους πολίτες

Ο Ευκλείδης Τσακαλώτος «τρολάρει» τον Κασσελάκη: Μαθαίνω ότι στη βάπτιση του Αλέξη Χαρίτση σχηματίστηκε δρεπάνι και σφυρί

Η πρώτη αντίδραση του Δημήτρη Παπανώτα: «Πρόκειται για προσωπική προσβολή»

Ευρωεκλογές: Ανοιχτό το ενδεχόμενο αποπομπής Παπανώτα από το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ