Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι – «Τι κάνουν τα γυναικεία σωματεία ισότητας; Γιατί σώπασαν; Εγώ ντρέπομαι»

11:54 - 25/10/2020

Ο Γιάννης Μπέζος έδωσε συνέντευξη στην Μαρία Ανδρέου και το ένθετο “Enjoy” που κυκλοφορεί με την κυριακάτικη δημοκρατία όπου ξέσπασε κατά των ριάλιτι που, όπως είπε, απαξιώνουν τη γυναίκα. The post Γιάννης Μπέζος για τα ριάλιτι – «Τι κάνουν τα γυναικεία σωματεία ισότητας; Γιατί σώπασαν; Εγώ ντρέπομαι» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξω φρενών ο Μπέζος με τα ριάλιτι: Απαξιώνουν τη γυναίκα. Εγώ ντρέπομαι

Στο «Enjoy» παραχώρησε συνέντευξη ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος, μεταξύ άλλων, ξέσπασε κατά των ριάλιτι, τονίζοντας, μάλιστα, πως απαξιώνουν τη γυναίκα.   Πώς έγινε η κωμική σειρά “Παρουσιάστε”;     Ήταν μια πρόταση του καναλιού. Ο σεναριογράφος Μάκης Πιτταράς είχε την ιδέα, τη βρήκα πολύ ενδιαφέρουσα, το σενάριο πολύ αστείο. Αυτό που ήθελα ως θεατής, σκηνοθέτης, ηθοποιός, ήταν μια σειρά που να με έκανε να γελάσω. Όχι να χαζογελάω, να γελάω κατά συνθήκη. Να γελάω κατά περίσταση. Να γελάω αυθόρμητα και αβίαστα. Το γέλιο στη ζωή είναι πολύ αναγκαίο. Και δεν γελάμε καλά τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα. Έχουμε ανάγκη από γέλιο.   Καλή ελληνική μυθοπλασία υπάρχει, αλλά υπάρχει και πολύ ριάλιτι φέτος…  

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»