Ο Θανάσης Ευθυμιάδης καθαρίζει τη μύτη του με κανατάκι και αλατόνερο

20:43 - 28/10/2020

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης καθαρίζει τη μύτη του με κανατάκι και αλατόνερο Παραστατικός και ευρηματικός ο ηθοποιός που χρησιμοποιεί μόνο φυσικά μέσα για τον καθαρισμό της ρινικής κοιλότητας Ο Θανάσης Ευθυμιάδης τα τελευταία χρόνια έχει στραφεί σε ένα πιο φυσικό τρόπο ζωής. Ο ηθοποιός μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram πολύ συχνά μοιράζεται τις σκέψεις του αλλά και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης καθαρίζει τη μύτη του με κανατάκι και αλατόνερο – Οι συμβουλές του για υγεία

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης τα τελευταία χρόνια έχει στραφεί σε ένα πιο φυσικό τρόπο ζωής. Ο ηθοποιός μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram πολύ συχνά μοιράζεται τις σκέψεις του αλλά και τους τρόπους που αντιμετωπίζει κάποιες καταστάσεις. Στην ιδιαίτερα δύσκολη περίοδο που ζούμε λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού ο ηθοποιός μέσα από ένα βίντεο που ανέβασε στο λογαριασμό του στο Instagram προτείνει τον πιο… φυσικό και ευρηματικό τρόπο για να καθαρίζουμε τη ρινική μας κοιλότητα σε βάθος από τα μικρόβια. Δεν παραλείπει δε να δώσει και χρήσιμες συμβουλές πώς θα έχουμε την καλύτερη δυνατή υγεία μετά τη χρήση μάσκας. Έτσι λοιπόν στο βίντεο διάρκειας δύο λεπτών ο Θανάσης Ευθυμιάδης έχει πάρει ένα παραδοσιακ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή