Φονικό στη Δράμα: «Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα», λέει ο μητροκτόνος

14:03 - 29/10/2020

AgrinioPress Φονικό στη Δράμα: «Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα», λέει ο μητροκτόνος Σοκ προκαλούν οι λεπτομέρειες από την προανακριτική κατάθεση του άνδρα ο οποίος δολοφόνησε τη μητέρα του μέσα στο σπίτι τους στη Δράμα και στη συνέχεια κάλεσε το 100 λέγοντας πως ο ίδιος και η άτυχη γυναίκα είχαν πέσει θύματα ληστών! Όλα έγιναν χθες όταν ο καθ’ομολογία δράστης κάλεσε την αστυνομία και είπε σύμφωνα με πληροφορίες του protothema.gr: «Έχω πέσει θύμα ληστείας. Κι εγώ και η … Φονικό στη Δράμα: «Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα», λέει ο μητροκτόνος AgrinioPress

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρουν τα νέα στοιχεία της οικογενειακής τραγωδίας: «Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα»

Βάζοντας της ένα μαξιλάρι στο πρόσωπο- σύμφωνα με την Αστυνομία- και κατά την διάρκεια έντονου διαπληκτισμού, ο 51 ετών δράστης «έκοψε» το βράδυ της Τετάρτης την αναπνοή και το νήμα της ζωής της 80χρονης μητέρας του. Ο φόνος έγινε μέσα στο σπίτι που διέμεναν οι δύο τους στην πόλη της Δράμας. Ο δράστης, όπως μεταδίδει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δράμα: «Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα», λέει ο μητροκτόνος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες της τραγωδίας - «Η μητέρα μου είχε σοβαρά προβλήματα υγείας. Ήμουν υπό την επήρεια χαπιών» αναφέρει στην κατάθεσή του ο 51χρονος δράστης

Διαβάστε το στο entertv.gr

«Έβαλα το μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι της μητέρας μου και τη σκότωσα», λέει ο μητροκτόνος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες της τραγωδίας - «Η μητέρα μου είχε σοβαρά προβλήματα υγείας. Ήμουν υπό την επήρεια χαπιών» αναφέρει στην κατάθεσή του ο 51χρονος δράστηςΣοκ προκαλούν οι λεπτομέρειες από την προανακριτική κατάθεση του άνδρα ο οποίος δολοφόνησε τη μητέρα του μέσα στο σπίτι τους στη Δράμα και στη συνέχεια κάλεσε το 100 λέγοντας πως ο ίδιος και η άτυχη γυναίκα είχαν πέσει θύματα ληστών! Όλα έγιναν χθες όταν ο καθ’ομολογία δράστης κάλεσε την αστυνομία και είπε σύμφωνα με πληροφορίες του protothema.gr: «Έχω πέσει θύμα ληστείας. Κι εγώ και η μητέρα μου στο σπίτι μας. Οι δράστες προκάλεσαν ασφυξία στη μητέρα […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»