Η Θεοφανία Παπαθωμά απαντά για τις απόψεις που έχει ο Γρηγόρης Πετράκος για τον κορονοϊό

11:27 - 02/11/2020

Με αφορμή τις αντιδράσεις που έχουν προκληθεί από τις απόψεις που έχει εκφράσει δημόσια ο Γρηγόρης Πετράκος για τον κορονοϊό […] The post Η Θεοφανία Παπαθωμά απαντά για τις απόψεις που έχει ο Γρηγόρης Πετράκος για τον κορονοϊό appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Θεοφανία Παπαθωμά απαντά για τον Γρηγόρη Πετράκο και τις απόψεις του για τον κοροναϊό

«Αυτά που δήλωσε ο Γρηγόρης Πετράκος δεν ήταν δική του άποψη».

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θεοφανία Παπαθωμά: Μίλησε για όσα είπε ο Γρηγόρης Πετράκος για τον κορωνοϊό

Τις προηγούμενες μέρες όσα είπε ο Γρηγόρης Πετράκος για τον κορωνοϊό, προκάλεσαν αντιδράσεις.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θεοφανία Παπαθωμά: Παίρνει για πρώτη φορά θέση στους ισχυρισμούς του Γρηγόρη Πετράκου για τον κορονοϊό

Η σύζυγος του Γρηγόρη Πετράκου, Θεοφανία Παπαθωμά μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής “Το Πρωινό” και τη To άρθρο Θεοφανία Παπαθωμά: Παίρνει για πρώτη φορά θέση στους ισχυρισμούς του Γρηγόρη Πετράκου για τον κορονοϊό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Παπαθωμά απαντά για τις απόψεις του Πετράκου για τον κορωνοϊό και το «κόψιμο» από την εκπομπή του Σρόιτερ (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Με αφορμή τις αντιδράσεις που έχουν προκληθεί μετά την τοποθέτηση του Γρηγόρη Πετράκου αναφορικά με την πανδημία του κορωνοϊού, η σύζυγός του, Στεφανία Παπαθωμά, μίλησε σχετικά με το εν λόγω βίντεο που ανήρτησε στα social media, αλλά και για την εκπομπή του Αντώνη Σρόιτερ που τον φιλοξένησε, χωρίς ωστόσο, να προβληθεί. «Έγινε η προβολή; Τι να πω εγώ τώρα; Δεν έχουμε μοιραστεί τίποτα γιατί εγώ δουλεύω από το πρωί μέχρι το βράδυ και δεν προλαβαίνουμε ούτε να συναντηθούμε. Αλλά, αυτά που δήλωσε ο Γρηγόρης δεν ήταν δική του άποψη, ήταν αναδημοσίευση στατιστικών κρατικών και διεθνών φορέων και επιστημονικές μελέτες διακεκριμένων γιατρών. Δεν είπε κάτι δικό του», ανέφερε μεταξύ άλλων η ηθοποιό

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Η αντίδραση της Παπαθωμά όταν ρωτήθηκε για τις δηλώσεις του Πετράκου για τον κορωνοϊό

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Θεοφανία Παπαθωμά: Η απάντησή της για το viral βίvτεο του Γρηγόρη Πετράκου (Vid)

Στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και τη Μαίρη Αρώνη έκανε τις πρώτες της δηλώσεις η Θεοφανία Παπαθωμά μετά τις τεράστιες αντιδράσεις που προκάλεσε η ανάρτηση του συντρόφου της, Γρηγόρη Πετράκου, σχετικά με τον κορωνοϊό και όλες τις θεωρίες συνωμοσίας γύρω από αυτό. Η ίδια, φανερά αμήχανη, απάντησε στις ερωτήσεις της ρεπόρτερ σχετικά με το κατά πόσο ήταν κατάλληλη η χρονική συγκυρία μια τέτοιας ανάρτησης αλλά και για το «κόψιμο» της εκπομπής «Tik Talk» κυριολεκτικά λίγο πριν βγει στον άερα.  «Έγινε η προβολή της εκπομπής; Τι να πω εγώ τώρα; Δεν έχουμε μοιραστεί τίποτα με τον Γρηγόρη γιατί εγώ δουλεύω από το πρωί μέχρι το βράδυ και δεν προλαβαίνουμε ούτε να συναντηθούμε. Αλλά αυτά που δήλωσε

Διαβάστε το στο spoilers

Η Θεοφανία Παπαθωμά απαντά για τον Γρηγόρη Πετράκο και τον κορονοϊό

Οι απόψεις του Γρηγόρη Πετράκου για τον κορονοϊό έχουν προκαλέσει ποικίλες αντιδράσεις. Μετά από την ματαίωση της προβολής της εκπομπής με τον Αντώνη Σρόιτερ στην οποία ήταν καλεσμένος ο τραγουδιστής, η Θεοφανία Παπαθωμά μίλησε σχετικά, στο Πρωινό. «Έγινε η προβολή; Τι να πω εγώ τώρα; Δεν έχουμε μοιραστεί τίποτα γιατί εγώ δουλεύω από το πρωί […] The post Η Θεοφανία Παπαθωμά απαντά για τον Γρηγόρη Πετράκο και τον κορονοϊό appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Η Θεοφανία Παπαθωμά υπερασπίζεται τον Γρηγόρη Πετράκο για τον κορωνοϊό

Η Θεοφανία Παπαθωμά μίλησε για τον μεγάλο ντόρο που έχει δημιουργηθεί τις τελευταίες μέρες με την ανάρτηση του συζύγου της, Γρηγόρη Πετράκο, σχετικά με τον κορονοϊό. Η ηθοποιός επί της ουσίας, υπερασπίστηκε τον άνδρα της, καθώς ανέφερε ότι τα όσα περιέχονται στο βίντεο του Γρηγόρη Πετράκου, δεν ήταν δική του άποψη αλλά, αναδημοσίευση στοιχείων που […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Θεοφανία Παπαθωμά: "Αυτά που δήλωσε ο Γρηγόρης Πετράκος δεν ήταν δική του άποψη" (video)

"Ήταν αναδημοσίευση στατιστικών κρατικών και διεθνών φορέων και επιστημονικές μελέτες διακεκριμένων γιατρών"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»