Η Ελισάβετ Μουτάφη νόσησε από κορονοϊό, αλλά τον ξεπέρασε – «Ήμουν πολύ τυχερή»

17:06 - 08/11/2020

Στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” και τον Κώστα Καρνάκη έδωσε συνέντευξη η Ελισάβετ Μουτάφη από την Κύπρο όπου βρίσκεται για […] The post Η Ελισάβετ Μουτάφη νόσησε από κορονοϊό, αλλά τον ξεπέρασε – «Ήμουν πολύ τυχερή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελισάβετ Μουτάφη νόσησε από κορονοϊό, αλλά τον ξεπέρασε – Ήμουν πολύ τυχερή

Στην εκπομπή “Καλύτερα δε γίνεται” και τον Κώστα Καρνάκη έδωσε συνέντευξη η Ελισάβετ Μουτάφη από την Κύπρο όπου βρίσκεται για τις ανάγκες της σειράς, στην οποία συμμετέχει. Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε πως νόσησε από κορονοϊό, τον οποίο όμως πέρασε ελαφριά. «Πριν μία εβδομάδα πέρασα τον ιό. Ήμουν θετική στον ιό, τον πέρασα πολύ ελαφριά, ήμουν από τους πολύ τυχερούς. Αλλά πρέπει να πω στον κόσμο ότι είναι πολύ άγριο να είσαι μόνος σου. Και μάλιστα το περνούσα και ελαφριά. Γιατί και ο σύζυγός μου και οι άνθρωποί μου έφυγαν από το σπίτι γιατί δεν επιτρεπόταν να μείνουν μαζί μου και ευτυχώς βρέθηκαν αρνητικοί. Και έβλεπα από το ματάκι της πόρτας να μου φέρνουν πράγματα οι άνθρωποι μου με μάσκες με γ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»