«Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε… όχι, αποκλείεται»

12:39 - 13/11/2020

Καλεσμένος στην πρώτη διαδικτυακή εκπομπή του Σταύρου Βαρθαλίτη θα είναι ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος. Η κάμερα των Κου Κου βρέθηκε στα […] The post «Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε… όχι, αποκλείεται» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε: Όχι, αποκλείεται»

«Και του λέω “ευχαριστώ πολύ, με συγκινείς”». Πασίγνωστο τηλεοπτικό πρόσωπο εξομολογήθηκε στην κάμερα της εκπομπής Στη φωλιά των Κου Κου την απάντηση που πήρε από ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο «Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε: Όχι, αποκλείεται» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λεωνίδας Κουτσόπουλος: «Είπα στον Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε…οχι αποκλείεται»

  Στην κάμερα των Κου Κου μίλησε ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος, ο οποίος μίλησε για το MasterChef 5 αλλά και για τη φιλία του με τον Σωτήρη Κοντιζα. «Ετοιμαζόμαστε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το μωρό του και μου είπε αποκλείεται»

Ο Σωτήρης Κοντιζάς πριν λίγες μέρες έγινε μπαμπάς για τρίτη φορά!

Διαβάστε το στο mothersblog.gr

Απολαυστικός ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Είπα στον Σωτήρη Κοντιζά να βαφτίσω το τρίτο παιδί του και μου είπε…

Για μια ακόμα φορά ο αγαπημένος σεφ και κριτής του "MasterChef" είναι απολαυστικός!

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»