“Η επιθυμία της Ελένης Μενεγάκη δεν είναι η βραδινή ζώνη… Θέλει να κάνει κάτι μεταξύ πρωινού και μεσημεριανού!” (video)

12:33 - 19/11/2020

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Μεγακλής Βιντιάδης στη Μαρία Κοκολάκη και το Πρωινό. To άρθρο “Η επιθυμία της Ελένης Μενεγάκη δεν είναι η βραδινή ζώνη… Θέλει να κάνει κάτι μεταξύ πρωινού και μεσημεριανού!” (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάτι ψήνεται με τη Μενεγάκη! – Η Ελένη θέλει να κάνει κάτι μεταξύ πρωινού και μεσημεριανού, όχι βραδινή ζώνη…

Για την Ελένη Μενεγάκη και τη θέση της στην τηλεόραση μίλησε ο σκηνοθέτης Μεγακλής Βιντιάδης.        «Χρειάζεται η Ελένη, γιατί να μη χρειάζεται; Η Ελένη θα επανέλθει κάποια στιγμή, όχι έτσι όπως ήταν, υποθέτω», είπε χαρακτηριστικά.       Ακόμα, σημείωσε σχετικά με τα realities: «Εδώ υπάρχει μια τάση να αρχίζουν προγράμματα, να τα σταματάνε και μετά από χρόνια να τα επαναφέρουν. Και στην επαναφορά γίνεται αυτό που βλέπουμε σήμερα, μια όχι καλή ποιότητα» και τόνισε ότι οι επιλογές του cast πλέον δεν είναι τόσο σωστές.         Μετά την προβολή της συνέντευξης του Μεγακλή Βιντιάδη, ο Βαγγέλης Περρής διαφώνησε μαζί του σχετικά με την επιστροφή της Ελένης Μενεγάκη: «Αυτό που είπε, δεν πιστεύω να ισχ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»