Γ.Καραμίχος: «Έχω κάνεις κάποιες μεγάλες αποτυχίες στην τηλεόραση - Δεν μπορείς να το προβλέψεις»

11:06 - 20/11/2020

Στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου εμφανίστηκε ο ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος και στάθηκε στην επιστροφή του στην Ελλάδα, ενώ τόνισε ότι η αποτυχία είναι μέσα στην καθημερινότητα. Όπως τόνισε, όταν βρίσκεται στην Ελλάδα αισθάνεται πολύ καλύτερα. «Αισθάνομαι πολύ καλύτερα πάντα, όταν είμαι στην Ελλάδα. Όταν ζεις στο εξωτερικό, εκτιμάς την ελληνική κουζίνα» υπογράμμισε. Παράλληλα, αναφέρθηκε και στις αποτυχίες που έχει καταγράψει στην καριέρα του. «Έχω κάνει τρελές αποτυχίες στη ζωή μου. Ακόμα και κορυφαίοι ηθοποιοί όπως η Μέριλ Στριπ που προσέχει πολύ τις επιλογές της, θα δεις ότι τα τελευταία χρόνια έκανε δύο τρεις πιο μέτριες ταινίες. Δεν μπορείς να προβλέψεις. Ο Ντενίρο είναι γνωστός για τις

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις