Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου – »Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρέσω τον πατέρα μου»

19:21 - 24/11/2020

Στο Πάμε Δανάη μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και μίλησε για την περιπέτεια υγείας που βιώνει ο πατέρας της αλλά αποκάλυψε […] The post Συγκλονίζει η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου – »Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρέσω τον πατέρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονιστική εξομολόγηση από την Αλεξάνδρα Πασχαλίδου – “Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρέσω τον πατέρα μου”

Στο Πάμε Δανάη συνδέθηκε μέσω skype η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και μίλησε για την περιπέτεια υγείας που βιώνει ο πατέρας της αλλά αποκάλυψε και τις δύσκολες ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Συγκλονιστική εξομολόγηση από την Αλεξάνδρα Πασχαλίδου – “Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρέσω τον πατέρα μου” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: «Ο πατέρας μου πάντα έλειπε, έχω δουλέψει σκληρά για να τον συγχωρέσω»

Στο Πάμε Δανάη μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και μίλησε για την περιπέτεια υγείας που βιώνει ο πατέρας της αλλά αποκάλυψε και τις δύσκολες -και σχεδόν ανύπαρκτες σχέσεις- που είχαν παλιότερα. The post Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: «Ο πατέρας μου πάντα έλειπε, έχω δουλέψει σκληρά για να τον συγχωρέσω» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: “Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρήσω τον πατέρα μου”

Μέσω skype  εμφανίστηκε το πρωί της Τρίτης στην εκπομπή “Πάμε Δανάη” η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και μεταξύ To άρθρο Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: “Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρήσω τον πατέρα μου” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου: Έχω δουλέψει σκληρά για να συγχωρέσω τον πατέρα μου -Πιστεύω στη συγχώρεση

Ο πατέρας μου εδώ και δύο χρόνια παλεύει, έχει πολλά προβλήματα υγείας, ζει μόνος του, είπε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»