Ο Θανάσης Ευθυμιάδης με ποντιακή στολή στέλνει μήνυμα στον Τούρκο χάκερ: Καλύπτουν τα νώτα μου οι πρόγονοί μου

09:54 - 30/11/2020

Μόλις το καλοκαίρι που μας πέρασε, ο Θανάσης Ευθυμιάδης αποφάσισε...

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης: Με ποντιακή φορεσιά απαντά στον Τούρκο χάκερ που του ζητά λύτρα για το προφίλ του

Θύμα χάκερ έπεσε πρόσφατα ο Θανάσης Ευθυμιάδης στο Instagram, καθώς ένας Τούρκος χάκερ του έκλεψε τον λογαριασμό του και του ζητούσε λύτρα για να του τον επιστρέψει. The post Θανάσης Ευθυμιάδης: Με ποντιακή φορεσιά απαντά στον Τούρκο χάκερ που του ζητά λύτρα για το προφίλ του appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Νέο Instagram με μήνυμα στον Τούρκο χάκερ που του έκλεψε τον πρώτο λογαριασμό

Lamianow.gr Θανάσης Ευθυμιάδης: Νέο Instagram με μήνυμα στον Τούρκο χάκερ που του έκλεψε τον πρώτο λογαριασμό «Αδελφέ μου Τούρκε. Το να σου δώσω έστω και ένα ευρώ, για να μου επιστρέψεις αυτό που μου έκλεψες, θα ήταν μεγάλη προσβολή προς τους προγόνους μου και τις αξίες που μου κληροδότησαν», γράφει μεταξύ άλλων ο ηθοποιός Θύμα χάκερ στο Instagram έπεσε πριν από λίγες μέρες ο Θανάσης Ευθυμιάδης. Ο γνωστός ηθοποιός που μέσα […] Θανάσης Ευθυμιάδης: Νέο Instagram με μήνυμα στον Τούρκο χάκερ που του έκλεψε τον πρώτο λογαριασμό Νewsroom

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: Έστειλε αυστηρό μήνυμα στον Τούρκο χάκερ που του έκλεψε τον πρώτο λογαριασμό

Θανάσης Ευθυμιάδης: Έστειλε αυστηρό μήνυμα στον Τούρκο χάκερ που του έκλεψε τον πρώτο λογαριασμό «Αδελφέ μου Τούρκε. Το να σου δώσω έστω και ένα ευρώ, για να μου επιστρέψεις αυτό που μου έκλεψες, θα ήταν μεγάλη προσβολή προς τους προγόνους μου και τις αξίες που μου κληροδότησαν», γράφει μεταξύ άλλων ο ηθοποιός Θύμα χάκερ στο […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Νικολαΐδης για Κασσελάκη: Ήθελαν να βρούνε ένα ομοίωμα του Τσίπρα, αλλά να πιάνει και την ΛΟΑΤΚΙ κοινότητα

Η Τουρκία μπορεί να αναπτύξει σύντομα τους S-400 εναντίον του πιο πιστού συμμάχου της Ρωσίας στη Μέση Ανατολή

Η Χεζμπολάχ αναφέρει επίθεση κατά του Ισραήλ με «δεκάδες» ρουκέτες

Γερμανός μυστικός πράκτορας στη DW: «Το επίπεδο απειλής ενόψει Euro είναι εξαιρετικά υψηλό»

Την κορόιδευαν οι γιοι της γιατί αγόραζε λαχεία, μέχρι που κέρδισε… 12 εκατομμύρια

Εύκολη τάρτα λαχανικών