Στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ο Σάκης Ρουβάς

12:40 - 30/11/2020

Σάκης Ρουβάς: Ο Έλληνας τραγουδιστής προσέφυγε στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Ο λόγος δεν ήταν άλλος από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Ο γνωστός τραγουδιστής αποτελεί χρήστη των social media. Μάλιστα, ο ίδιος προχωρά καθημερινά σε αναρτήσεις στο προσωπικό προφίλ που διατηρεί στο Instagram για να ενημερώνει τους Followers του. Σάκης Ρουβάς: Περισσότερες λεπτομέρειες για την προσφυγή στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος Η εμφάνιση των ψεύτικων λογαριασμών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Όπως ενημέρωσε ο γνωστός Έλληνας τραγουδιστής, Σάκης Ρουβάς, με ανάρτησή του στον επίσημο λογαριασμό του στο Instagram προχώρησε σε σχετική ενημέρωση. Ο ίδιος ανέφερε πως υπάρχουν αρκετά τέτοια ψεύτικα accounts, μ

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος προσφεύγει ο Σάκης Ρουβάς για fake λογαριασμούς στα social media

Στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος αποφάσισε να προσφύγει άμεσα ο Σάκης Ρουβάς μετά την εμφάνιση ψεύτικων λογαριασμών με το

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος προσφεύγει ο Ρουβάς

ΕΛΛAΔΑ  Θύμα διαδικτυακής απάτης και πλαστοπροσωπίας φαίνεται ότι έπεσε ο Σάκης Ρουβάς, ο οποίος προσέφυγε στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, μετά την εμφάνιση ψεύτικων λογαριασμών με το όνομά του στα social media.   Όπως ενημέρωσε ο Σάκης Ρουβάς, με ανάρτηση στον επίσημο λογαριασμό του στο Instagram, πρόκειται να απευθυνθεί στις αρμόδιες αρχές.   «Με αφορμή διάφορα μηνύματα που λαμβάνω το τελευταίο διάστημα από γνωστούς και φίλους, για ψεύτικους λογαριασμούς που χρησιμοποιούν παράνομα και χωρίς καμία σχετική άδεια το όνομά μου, θα ήθελα να επισημάνω πως δεν έχω καμία απολύτως σχέση.   Όλες οι αναρτήσεις και οι συνεργασίες μου, εμφανίζονται αποκλειστικά και μόνο στους επίσημους λογαριασμούς μου

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος προσφεύγει ο Ρουβάς

Θύμα διαδικτυακής απάτης και πλαστοπροσωπίας φαίνεται ότι έπεσε ο Σάκης Ρουβάς, ο οποίος προσέφυγε στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, μετά την εμφάνιση ψεύτικων λογαριασμών με το όνομά του στα social media. Όπως ενημέρωσε ο Σάκης Ρουβάς, με ανάρτηση στον επίσημο λογαριασμό του στο Instagram, πρόκειται να απευθυνθεί

Διαβάστε το στο madata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη