Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Ίσως πρέπει να βάλουμε ένα pause στο “Γράμμα για σένα”» (video)

12:48 - 30/11/2020

Σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη προχώρησε η Βίκυ Χατζηβασιλείου στην Πολυξένη Καραμίχα και το To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Ίσως πρέπει να βάλουμε ένα pause στο “Γράμμα για σένα”» (video) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Μάλλον πρέπει να βάλουμε στον “πάγο” το Γράμμα για σένα»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» η Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε για τις δυσκολίες, αλλά και για την πορεία της εκπομπής «Γράμμα για σένα» εν μέσω πανδημίας και αποκάλυψε ότι ίσως χρειαστεί να μπει για λίγο καιρό στον «πάγο». The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Μάλλον πρέπει να βάλουμε στον “πάγο” το Γράμμα για σένα» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου για την ζωντανή εκπομπή της: Ίσως πρέπει να βάλουμε ένα pause προς το παρόν

Το “Γράμμα για εσένα” δεν πρόλαβε να βγει αέρα και τώρα λόγω κορονοϊου η κατάσταση δυσκολεύει. Η γνωστή παρουσιάστρια ,Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στο “Πρωινό” και εξέφρασε την ανησυχία της για την νέα της εκπομπή στο OPEN. «Πάντα μία καινούργια αρχή έχει ενδιαφέρον, έχει στρες, προσδοκία και αγωνία.Είναι ωραίο να ζεις τα συναισθήματά σου γιατί χωρίς αυτά δεν είσαι άνθρωπος»,είπε αρχικά ενώ συνέχισε λέγοντας: «Ειδικά η δική μου δουλειά έχει ταλαιπωρηθεί, ζοριστεί και συρρικνωθεί λόγω πανδημίας». «Δεν μπορούμε να φέρουμε τους ανθρώπους από μακριά. Δεν μπορούμε να κάνουμε τη συνάντηση όπως θέλουμε γιατί δεν μπορούμε να έχουμε αγκαλιές, δεν μπορούμε να έχουμε κοινό… Γε

Διαβάστε το στο spoilers

Χατζηβασιλείου: “Σκέφτομαι ότι ίσως πρέπει να βάλουμε ένα pause στην εκπομπή μου”

Η Βίκυ Χατζηβασίλειου επέστρεψε τηλεοπτικά μέσα από τη συχνότητα του Open. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου [2] [3]μίλησε στην...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»