Πηνελόπη Πλάκα: «Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή»

18:45 - 18/12/2020

Στο Τηλέραμα και στην Αθηνά Ζαχαράκη παραχώρησε συνέντευξη η Πηνελόπη Πλάκα και μίλησε ανάμεσα σε άλλα και για την πρόσφατη […] The post Πηνελόπη Πλάκα: «Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πασίγνωστη ηθοποιός εξομολογείται: “Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή”

Εξομολόγηση καρδιάς από αγαπημένη ηθοποιό για την περιπέτεια με τον κορονοϊό. “Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού. Ευτυχώς τώρα είμαι πολύ καλά, αλλά ξέρετε τι ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Πασίγνωστη ηθοποιός εξομολογείται: “Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πασίγνωστη ηθοποιός εξομολογείται: “Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή”

“Δεν έχουμε αρκετή ενημέρωση σε ό,τι αφορά τους ανθρώπους που είναι φορείς και έτσι έχουμε μια στάση περίεργη” δήλωσε η Πηνελόπη Πλάκα. Στο Τηλέραμα και στην Αθηνά Ζαχαράκη παραχώρησε συνέντευξη η Πηνελόπη Πλάκα και μίλησε ανάμεσα σε άλλα και για την πρόσφατη περιπέτειά της με τον κορονοϊό. Η περιπέτειά της με την Covid-19 «Ήμουν κι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Πλάκα: «Ήμουν κι εγώ φορέας του κορονοϊού, δεν είναι ντροπή»

Η εξομολόγηση της ηθοποιού

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»