Big Brother – Δημήτρης Κεχαγιάς: Δεν θα ήθελα να έχω καμιά απολύτως σχέση με την Άννα Μαρία

15:41 - 21/12/2020

21 Δεκεμβρίου, 2020 Τι είπε για τη Σοφία Δανέζη; Καλεσμένος της Κατερίνας Καινούργιου στην εκπομπή «Ευτυχείτε» ήταν ο Δημήτρης Κεχαγιάς από το Big Brother και μίλησε για τις στρατηγικές στο σπίτι, την Άννα Μαρία και το περιστατικό με τον Χρήστο Βαρουξή. Ο πρώην παίκτης του ριάλιτι αναφέρθηκε και στη Σοφία Δανέζη και απάντησε αν είχαν σκεφτεί να μοιραστούν τα χρήματα σε περίπτωση που κέρδιζε ο ένας από τους δύο. «Πιστεύω ότι μου κόστισε γιατί ο κόσμος είδε μια ακραία συμπεριφορά, χωρίς να μπορεί να ξέρει τι συνέβη πίσω από αυτό και χωρίς να γνωρίζει την πίεση», είπε αρχικά ο Δημήτρης Κεχαγιάς για το περιστατικό με τον Χρήστο Βαρουξή. «Αρχικά να πω πως πιστεύω ότι η Άννα Μαρία το ήξερε ότι θα κερ

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δ.Κεχαγιάς: «Δεν θέλω να έχω καμία απολύτως σχέση με την Άννα Μαρία»

Ο Δημήτρης Κεχαγιάς εμφανίστηκε σε τηλεοπτική εκπομπή και μέσα από τις δηλώσεις του τόνισε ότι δεν επιθυμεί να έχει ιδιαίτερες επαφές με την Άννα Μαρία. Αρχικά κατηγόρησε τη νικήτρια του Big Brother ότι παρουσίασε διάφορους ρόλους μέσα στο σπίτι. «Τι να πρώτο σχολιάσω. Αρχικά να πω πως πιστεύω ότι η Άννα Μαρία το ήξερε ότι θα κερδίσει το παιχνίδι, γιατί όταν είσαι προτεινόμενη 9-10 φορές και μένεις, ξέρεις ότι ο κόσμος σε υποστηρίζει. Η αντίδραση της ήταν υπερβολική πάντα, από την αρχή του παιχνιδιού ήταν υπερβολική. Η Άννα Μαρία είναι ευαίσθητη, αλλά έχω πει πολλές φορές ότι είναι ρολίστρια. Παίζει ρόλους και το κάνει καλά, γι αυτό έφτασε εκεί που έφτασε επειδή το κάνει πολύ καλά. Δεν είχαμε έρ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη