Πλακιωτάκης για κορωνοϊό: Ήμουν σε καλά χέρια, οι γιατροί έκαναν υπερπροσπάθεια

08:45 - 23/12/2020

Στην εκπομπή «Κοινωνία Ώρα MEGA» μίλησε ο υπουργός Ναυτιλίας, Γιάννης Πλακιωτάκης για την εμπειρία που έζησε στο νοσοκομείο «Ευαγγελισμός» κατά τις τρεις βδομάδες νοσηλείας του λόγω κορωνοϊού. Σύμφωνα με τον υπουργό, όντας στους θαλάμους του νοσοκομείου αισθάνεσαι και τη μοναξιά της ασθένειας και την ανησυχίας. Όπως είπε έζησε από κοντά... The post Πλακιωτάκης για κορωνοϊό: Ήμουν σε καλά χέρια, οι γιατροί έκαναν υπερπροσπάθεια appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πλακιωτάκης για κορωνοϊό: Ήμουν σε καλά χέρια, οι γιατροί έκαναν υπερπροσπάθεια

Για την εμπειρία του από την νοσηλεία στο νοσοκομείο «Ευαγγελισμός» λόγω κορωνοϊού μίλησε ο Γιάννης Πλακκιωτάκης.Ο υπουργός Ναυτιλίας μιλώντας στο MEGA είπε χαρακτηριστικά πως όντας στους θαλάμους του νοσοκομείου αισθάνεσαι και τη μοναξιά της ασθένειας και την ανησυχίας, ενώ [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

Ρωσία: Συναγερμός στη Σεβαστούπολη – Έπεσε αεροσκάφος, σώος ο πιλότος [βίντεο]

BCA College- Brown Hotels: Πρωτοποριακή συνεργασία για τη δημιουργία ενός νέου Diploma in Resorts and Hotels Operations Management

Σε βέρτιγκο ο ΣΥΡΙΖΑ: Κατηγορεί τον Μαρινάκη για «πολιτική τρομοκρατία» και επιμένει για εκλογές με διεθνείς παρατηρητές

Καιρός: Σε εξέλιξη η… επέλαση της αφρικανικής σκόνης – Πόσο θα διαρκέσει και πότε έρχεται το νέο κύμα [βίντεο]

Πράσινη οικονομία: Λήγει η προθεσμία για απασχόληση ανέργων και γυναικών

Διαρρήξεις στην Εκάλη: Στη δημοσιότητα βίντεο με τους ληστές εν δράσει [βίντεο]