Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα»

08:06 - 21/11/2019

Καλεσμένος της Ελεονώρας Μελέτη στα “Μεσάνυχτα” ήταν ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος, ο οποίος μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε όταν τη […] The post Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: Στο Λονδίνο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα

«Είμαι τυχερός άνθρωπος, γιατί οι γονείς μου με αγαπούσαν πολύ. Ο πατέρας μου έλεγε ότι δεν συμφωνεί με αυτά που κάνω, αλλά μου είπε ότι αν ήταν ομοφυλόφιλος θα έκανε τα ίδια», λέει ο δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος : Πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα

«Για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ» αποκάλυψε σε συνέντευξή του

Διαβάστε το στο in.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος : Στο Λονδίνο ήμουν συνοδός κυρίων

«Για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ» αποκάλυψε σε συνέντευξή του

Διαβάστε το στο tanea.gr

Βαλλιανάτος: Στο Λονδίνο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ

Για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε όταν τη δεκαετία του ’80 διαγνώστηκε οροθετικός και το δήλωσε δημόσια μίλησε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η εξομολόγηση του Γρηγόρη Βαλλιανάτου: «Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα»

Καλεσμένος στην εκπομπή της  Ελεονώρας Μελέτη ήταν το βράδυ της Τετάρτης ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος, ο οποίος μίλησε για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Κάποια εποχή ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ»

Ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος είναι πάντοτε ένας χειμαρρώδης συνομιλητής. Είναι ένας άνθρωπος που δεν έχει πρόβλημα […] The post Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Κάποια εποχή ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα»

O Γρηγόρης Βαλλιανάτος ήταν καλεσμένος στα “Μεσάνυχτα” και μίλησε για τη ζωή του στο Λονδίνο και  την περίοδο που διαγνώστηκε οροθετικός και αποφάσισε να το δηλώσει δημόσια. The post Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βαλλιανάτος: Στο Λονδίνο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ

Για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε όταν τη δεκαετία του ’80 διαγνώστηκε οροθετικός και το δήλωσε δημόσια μίλησε Γρηγόρης Βαλλιανάτος καλεσμένος της Ελεονώρας Μελέτη στα «Μεσάνυχτα». «Όταν έχεις καλή σεξουαλική ζωή, δεν έχεις νεύρα και αρνητική διάθεση. Είμαι ευγενικός άνθρωπος, αλλά εύκολα γίνομαι αλήτης. Η αδερφή μου είναι ηγουμένη και την ευχαριστώ που προσεύχεται για μένα» είπε μεταξύ άλλων. «Ο πατέρας μου […] The post Βαλλιανάτος: Στο Λονδίνο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω σεξ appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Συγκλονίζει ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα»

Ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη "Μεσάνυχτα" και έκανε πολλές αποκαλύψεις για τη ζωή του. The post Συγκλονίζει ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος: «Στο Λονδίνο για μια περίοδο ήμουν συνοδός, πληρωνόμουν για να κάνω έρωτα» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»