Κατερίνα Τσάβαλου: Πήρε 25 κιλά στην εγκυμοσύνη – Τα σχόλια στα social media που την έκαναν να απολογηθεί

09:48 - 30/12/2020

Η Κατερίνα Τσάβαλου μίλησε για την εγκυμοσύνη της και τα κιλά που πήρε στην εκπομπή της To άρθρο Κατερίνα Τσάβαλου: Πήρε 25 κιλά στην εγκυμοσύνη – Τα σχόλια στα social media που την έκαναν να απολογηθεί δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Kατερίνα Τσάβαλου: Πήρα 25κιλά, με ενοχλούν τα social media

Είχα αναγκαστεί και ανέβασα ένα story, που δεν το κάνω, και είπα ότι έχω σπαστική κολίτιδα», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Τσάβαλου: Τα κιλά μετά την εγκυμοσύνη και τα ενοχλητικά σχόλια στα social media (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" μίλησε η Κατερίνα Τσάβαλου, αναφερόμενη -μεταξύ άλλων- στα κιλά που πήρε την περίοδο της εγκυμοσύνης της, ενώ εξέφρασε την ενόχλησή της για τα σχόλια που λαμβάνει συχνά στα social media, με αφορμή το βάρος της.  «Η εγκυμοσύνη μου έβγαλε θυροειδή, υποθυρεοειδισμό και ήμουνα πρησμένη τέρμα. Μου έλεγε ο γιατρός να περπατήσω λίγο, αλλά δεν μπορούσα. Έκανα τρία βήματα και ήμουν χάλια. Πήρα 25 κιλά. Εντάξει, το έζησα και εγώ, δηλαδή έτρωγα, όπως έτρωγα πριν αλλά τώρα έπαιρνα κιλά. Αυτό το πράγμα με τα social media δεν το μπορώ. Για τα κιλά μου, αν πήρα, αν τα έχασα… Πολλές φορές ανεβάζω μια φωτογραφία και μου λένε: “πρησμένη είσαι”, “βλέπω έχεις κοιλιά, περ

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Maestro: Δες την πρώτη σκηνή από τα επεισόδια του β’ κύκλου – Η Αλεξάνδρα έγκυος στον ψυχολόγο

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»

Σταύρος Σβήγκος: «Με το παιδί μου γίνομαι άλλος άνθρωπος, ξεχνάω τη σκληρή πραγματικότητα»

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Σε opening party καταστήματος στην Γλυφάδα – Φωτογραφίες από τη νέα έξοδό της

Ηλιάνα Παπαγεωργίου για Ιωάννα Μαλέσκου: «Της εύχομαι καλή επιτυχία, να το απολαύσει και να το ζήσει»