Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ήταν σαφής: «Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος»

14:57 - 12/01/2021

«Όλοι κάπως δεν φωνάζουμε τους δικούς μας στο σπίτι;», αναρωτήθηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στο Pop Up. Κάπως έτσι ξεκίνησε ένας […] The post Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ήταν σαφής: «Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Pop Up: Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χτύπησε το χέρι στο τραπέζι για τον Snik – «E, όχι και πιτσουνάκι!»

Η συζήτηση είχε για τα καλά «φουντώσει» το μεσημέρι της Τρίτης στην εκπομπή «Pop Up» και η παρουσιάστρια αναρωτήθηκε: «Όλοι κάπως δεν φωνάζουμε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Άστραψε και βρόντηξε» η Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος» (vid)

«Όλοι κάπως δεν φωνάζουμε τους δικούς μας στο σπίτι;», αναρωτήθηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στο Pop Up. Κάπως έτσι ξεκίνησε ένας διάλογος που οδήγησε απρόσμενα στον Snik. Και μέσα στα γέλια και τις χαρές, παρατήρησε ο Κωνσταντίνος Ντάφλος πως: «Το πιτσουνάκι μου, κεφτεδάκι μου είναι πολύ πασέ». Ευθύς αμέσως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έκοψε τα γέλια, χτύπησε το χέρι […] The post «Άστραψε και βρόντηξε» η Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος» (vid) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: “Όχι και πιτσουνάκι, κεφτεδάκι ο Snik”

«Όλοι κάπως δεν φωνάζουμε τους δικούς μας στο σπίτι;», αναρωτήθηκε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στο Pop Up μετά To άρθρο Ηλιάνα Παπαγεωργίου: “Όχι και πιτσουνάκι, κεφτεδάκι ο Snik” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η.Παπαγεωργίου: «Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος»! (βίντεο)

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, κατά τη διάρκεια του «Pop Up», αναρωτήθηκε πως «όλοι κάπως δεν φωνάζουμε τους δικούς μας στο σπίτι;». ​Στη συνέχεια, η Ηλιάνα Παπαγεωργίου συνειδητοποίησε ότι η Δέσποινα Μοιραράκη φωνάζει τον σύζυγό της «ναύαρχο» ακριβώς επειδή αυτό είναι το επάγγελμά του. Τότε την έπιασαν τα γέλια και είπε: «Θα πάω σπίτι και θα φωνάζω στον Δημήτρη: Ράπερ να σου πω λίγο». Και μέσα στα γέλια και τις χαρές, παρατήρησε ο Κωνσταντίνος Ντάφλος πως: «Το πιτσουνάκι μου, κεφτεδάκι μου είναι πολύ πασέ». ​Ευθύς αμέσως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έκοψε τα γέλια, χτύπησε το χέρι στο τραπέζι και είπε δίχως να αφήνει περιθώρια: «Ε όχι και πιτσουνάκι, κεφτεδάκι! Snikαρος! Έλα τώρα! Με κεφαλαία»!

Διαβάστε το στο pronews.gr

Pop Up: Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χτύπησε το χέρι στο τραπέζι για τον Snik

Η συζήτηση είχε για τα καλά «φουντώσει» το μεσημέρι της Τρίτης στην εκπομπή «Pop Up» και η παρουσιάστρια αναρωτήθηκε: «Όλοι κάπως δεν φωνάζουμε τους δικούς μας στο σπίτι;». Ο διάλογος ανάμεσα στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου και τον συνεργάτη της Κωνσταντίνο Ντάφλο συνεχίστηκε για αρκετή ώρα με την παρουσιάστρια να συνειδητοποιεί πως η Δέσποινα Μοιραράκη φωνάζει τον σύζυγό της […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: "Ε όχι και πιτσουνάκι κεφτεδάκι ο Snikαρος" (video)

Xτύπησε το χέρι στο τραπέζι

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος