Δέσποινα Στυλιανοπούλου: Η «ιστορία» πίσω από το χαστούκι του Κωνσταντάρα στην ταινία «Ο τρελός τα ‘χει 400»

17:21 - 14/01/2021

Στο περιοδικό “Λοιπόν” και τη Φρόσω Σιδηροκαστρίτη έδωσε συνέντευξη η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία αποκάλυψε πως από το χαστούκι που […] The post Δέσποινα Στυλιανοπούλου: Η «ιστορία» πίσω από το χαστούκι του Κωνσταντάρα στην ταινία «Ο τρελός τα ‘χει 400» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Στυλιανοπούλου: Το περίφημο χαστούκι από τον Λάμπρο Κωνσταντάρα την άφησε 3 μέρες εκτός γυρίσματος (βίντεο)

Στο περιοδικό “Λοιπόν” και τη Φρόσω Σιδηροκαστρίτη μίλησε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου, η οποία μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι από το χαστούκι που της έριξε ο Λάμπρος Κωνσταντάρας στην ταινία «Ο τρελός τα ‘χει 400», δεν μπορούσε να κάνει γύρισμα για τρεις μέρες, καθώς η παλάμη του είχε αποτυπωθεί στο μάγουλό της. Υπάρχει κάποια συνεργασία κατά τη διάρκεια της καριέρας σας που δεν θα σβήσετε ποτέ από τη μνήμη σας; Δεν θα ξεχάσω ποτέ ότι όταν πήρα μέρος στην ταινία «Ο τρελός τα ‘χει 400» με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα, που τρώω το χαστούκι, γιατί ο κόσμος με ρωτούσε πάντα, αν το χαστούκι ήταν αληθινό και εγώ έλεγα την αλήθεια “επί 3 ημέρες δεν μπορούσα να κάνω γύρισμα, γιατί είχε αποτυπωθεί η παλάμη του στο μ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»