Μάγκυ Ταμπακάκη: Μικρή δεχόμουν bullying για τα κιλά μου

21:13 - 14/01/2021

Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε για το bullying που δέχτηκε σε μικρή ηλικία, ενώ αναφέρθηκε και στην επαγγελματική της πορεία.Η Μάγκυ Ταμπακάκη μίλησε στη κάμερα της εκπομπής Pop Up και αναφέρθηκε στην εμπειρία που έζησε στο MasterChef, την επαγγελματική της πορεία και το bullying που δέχτηκε σε μικρή ηλικία. Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά, πως «όταν ήμουν μικρή μου έκαναν bullying για τα κιλά μου και αυτό το κόμπλεξ το κρατάω ακόμα. Ήμουν η χοντρή της τάξης, αυτή που δεν μπορεί να κάνει τις γυμναστικές επιδείξεις. Με έλεγαν γουρουνοκέφαλη, παχύδερμο. Πέρασα την παιδική και εφηβική μου ηλικία ως το αγοροκόριτσο με τα παραπανίσια κιλά, που δεν του έδινε και κανείς σημασία». Παράλληλα, είπε πως «ότι έχω

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά