Η Δέσποινα Ολυμπίου στο T-Live: “Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές”

13:03 - 19/01/2021

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. To άρθρο Η Δέσποινα Ολυμπίου στο T-Live: “Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δέσποινα Ολυμπίου συγκλονίζει: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση στα 14 και στα 19 (βίντεο)

«Ήταν μεγαλύτερης ηλικίας και από τον χώρο μου. Πολλές φορές σου λέει το παραμύθι...», εξομολογείται η γνωστή τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: Σοκάρει και καταγγέλλει 2 φορές σεξουαλική παρενόχληση απο τον…

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. Η τραγουδίστρια διηγήθηκε στην Τατιάνα Στεφανίδου τα όσα βίωσε στο παρελθόν και έστειλε το δικό της δυνατό μήνυμα. Δείτε όσα είπε στο lifenewscy (εδώ)  

Διαβάστε το στο

Δέσποινα Ολυμπίου: “Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές”

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. Η τραγουδίστρια διηγήθηκε στην Τατιάνα Στεφανίδου τα όσα βίωσε στο παρελθόν […] The post Δέσποινα Ολυμπίου: “Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές” appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: Εγώ βίωσα δύο φορές τη σ3ξοαυλική παρενόχληση δυστυχώς

Η Δέσποινα Ολυμπίου με αφορμή την εξομολόγηση της Σοφίας Μπεκατώρου για σ3ξουαλική κακοποίηση αναφέρθηκε στις σ3ξουαλικές παρενοχλήσεις που έχει δεχτεί.     «Εγώ το βίωσα δύο φορές δυστυχώς, όταν ήμουν 14 και 19 ετών. Θεωρώ βάσει εμπειρίας ότι αυτά τα άτομα λειτουργούν από μια θέση ισχύος και είτε υπόσχονται είτε δοκιμάζουν, γνωρίζοντας είτε ότι το κορίτσι ή το αγόρι δεν θα έχει το θάρρος να μιλήσει και αν τυχόν μιλήσει, θα πει ότι έγινε μια παρεξήγηση.     Και δυστυχώς αυτά τα άτομα έχουν και οικογένεια, παιδάκια. Εγώ πολλές φορές σκέφτηκα ότι πώς να μιλήσεις και να… Σκέφτομαι τι τραύμα θα έχουν τα παιδιά αυτών των ατόμων, αν φανερωθεί ποιος είναι ο πατέρας τους.     Ήταν μεγαλύτερης ηλικίας κ

Διαβάστε το στο spoilers

Η Δέσποινα Ολυμπίου: “Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές”

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. Η τραγουδίστρια διηγήθηκε στην Τατιάνα Στεφανίδου τα όσα βίωσε στο παρελθόν και έστειλε το δικό της δυνατό μήνυμα. «Εγώ το βίωσα δύο φορές δυστυχώς, όταν ήμουν 14 και 19 ετών. Θεωρώ βάσει εμπειρίας ότι αυτά τα άτομα λειτουργούν από μια θέση ισχύος και είτε υπόσχονται […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»