Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές, στα 14 και στα 19

00:01 - 20/01/2021

Σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση προχώρησε η Δέσποινα Ολυμπίου στον «αέρα» της εκπομπής «T-Live» το μεσημέρι της Τρίτης. Η Δέσποινα Ολυμπίου εξομολογήθηκε ότι έπεσε θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης σε νεαρή ηλικία και μάλιστα δύο φορές. «Εγώ το βίωσα δύο φορές δυστυχώς, όταν ήμουν 14 και 19 ετών. Θεωρώ βάσει εμπειρίας ότι αυτά τα άτομα λειτουργούν από μια θέση ισχύος και είτε υπόσχονται […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές

Lamianow.gr Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε σήμερα στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. Η τραγουδίστρια διηγήθηκε στην Τατιάνα Στεφανίδου τα όσα βίωσε στο παρελθόν και έστειλε το δικό της δυνατό μήνυμα. «Εγώ το βίωσα δύο φορές δυστυχώς, όταν ήμουν 14 και 19 ετών. Θεωρώ βάσει εμπειρίας ότι αυτά τα άτομα λειτουργούν από μια θέση ισχύος και είτε υπόσχονται είτε δοκιμάζουν, […] Δέσποινα Ολυμπίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Σοκάρει πασίγνωστη τραγουδίστρια: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές» (βίντεο)

Η Δέσποινα Ολυμπίου μίλησε στο T-Live για τις δύο σεξουαλικές παρενοχλήσεις που δέχτηκε στο παρελθόν. Η τραγουδίστρια διηγήθηκε στην Τατιάνα Στεφανίδου τα όσα βίωσε στο παρελθόν και έστειλε το δικό της δυνατό μήνυμα. «Εγώ το βίωσα δύο φορές δυστυχώς, όταν ήμουν 14 και 19 ετών. Θεωρώ βάσει εμπειρίας ότι αυτά τα άτομα λειτουργούν από μια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δέσποινα Ολυμπίου: "Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση δύο φορές"

"Ήταν μεγαλύτερης ηλικίας και από τον χώρο μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους