Αλεξάνδρα Ταβουλάρη κατά Γιώργου Κιμούλη: «Αναγκάστηκα να πάρω χάπια για να στέκομαι όρθια»

15:54 - 27/01/2021

Μετά τις καταγγελίες από τη Ζέτα Δούκα, την ανάρτηση της Κατερίνας Γερονικολού και το ξέσπασμα της Ευδοκίας Ρουμελιώτη, έρχεται η […] The post Αλεξάνδρα Ταβουλάρη κατά Γιώργου Κιμούλη: «Αναγκάστηκα να πάρω χάπια για να στέκομαι όρθια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Και η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη «καταγγέλλει» τον Κιμούλη: Αναγκάστηκα να πάρω χάπια (εικόνα)

Οι δυο τους είχαν συνεργαστεί στη θεατρική παράσταση το «Μαυροπούλι» το 2017

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη κατά Γιώργου Κιμούλη: Αναγκάστηκα να πάρω χάπια για να στέκομαι όρθια

Τη δική της συνεργασία με τον Γιώργο Κιμούλη ανέσυρε από τη μνήμη της η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη μετά τις καταγγελίες της Ζέτας Δούκα το πρωί της Τρίτης, την ανάρτηση της Κατερίνας Γερονικολού αλλά και την εξομολόγηση της Ευδοκίας Ρουμελιώτη. Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Ταβουλάρη σημειώνει στην ανάρτησή της πως κατά τη διάρκεια των προβών για θεατρική παράσταση […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ακόμη μία καταγγελία για Γιώργο Κιμούλη: «Αναγκάστηκα να πάρω χάπια» λέει η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη

Nτόμινο εξελίξεων προκάλεσε η καταγγελία της ηθοποιού Ζέτας Δούκα,η οποία μιλώντας σε τηλεοπτική εκπομπή το πρωί της Τετάρτης (26/1) αποκάλυψε ότι έχει υποστεί ψυχολογική και λεκτική βία από τον ηθοποιό και σκηνοθέτη Γιώργο Κιμούλη. Σύμφωνα με τους ισχυρισμούς της ηθοποιού και ιδρύτριας της μη κερδοσκοπικής εταιρίας «Anasa», ο Γιώργος Κιμούλης την κλώτσησε και την έβρισε […] The post Ακόμη μία καταγγελία για Γιώργο Κιμούλη: «Αναγκάστηκα να πάρω χάπια» λέει η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Και η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη εναντίον Κιμούλη: Υπήρξα τρομοκρατημένη, πήρα χάπια (photo)

ΕΛΛAΔΑ  Δεν έχουν τέλος οι καταγγελίες κατά του Γιώργου Κιμούλη μετά τη χθεσινή δημόσια εξομολόγηση της Ζέτας Δούκα που αποκάλυψε πως δέχτηκε σωματική, λεκτική και ψυχολογική βία. Μετά την Κατερίνα Γερονικολού, την Ευδοκία Ρουμελιώτη και την Φαίη Ξυλά σειρά είχε η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη που μέσω μιας μακροσκελούς ανάρτησης στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram περιέγραψε την τραυματική εμπειρία της από τη συνεργασία με τον Γιώργο Κιμούλη στις πρόβες, αποκαλύπτοντας μάλιστα ότι είχε αναγκαστεί να πάρει μέχρι και χάπια για να μπορέσει να αντέξει την πίεση. “Θέλω να πω κι εγώ ένα δυνατό φτάνει πια, μετά το θαρραλέο βήμα που έκανε η Ζετα! Υπήρξα κι εγώ τρομοκρατημένη, φοβισμένη, γεμάτη αμφιβολίες

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη κατά Γιώργου Κιμούλη: «Αναγκάστηκα να πάρω χάπια για να στέκομαι όρθια»

Μετά τις καταγγελίες από τη Ζέτα Δούκα, την ανάρτηση της Κατερίνας Γερονικολού και το ξέσπασμα της Ευδοκίας Ρουμελιώτη, έρχεται η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη και τοποθετείται κατά του Γιώργου Κιμούλη για τη συνεργασία τους. «Θέλω να πω κι εγώ ένα δυνατό φτάνει πια, μετά το θαρραλέο βήμα που έκανε η Ζετα! Υπήρξα κι εγώ τρομοκρατημένη, φοβισμένη, γεμάτη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ταβουλάρη για Κιμούλη: "Αναγκάστηκα να πάρω χάπια για να μπορώ να στέκομαι όρθια"

Νέα καταγγελία για τον ηθοποιό

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη κατά Γιώργου Κιμούλη: Αναγκάστηκα να πάρω χάπια

Τη δική της συνεργασία με τον Γιώργο Κιμούλη ανέσυρε από τη μνήμη της η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη μετά τις καταγγελίες της Ζέτας Δούκα το πρωί της Τρίτης, την ανάρτηση της Κατερίνας Γερονικολού αλλά και την εξομολόγηση της Ευδοκίας Ρουμελιώτη. Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Ταβουλάρη σημειώνει στην ανάρτησή της πως κατά τη διάρκεια των προβών για θεατρική παράσταση στην οποία […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»