Ζ.Δούκα: «Είμαι βαθιά ευγνώμων για την συμπαράσταση και την αγάπη σας!» (φώτο)

15:56 - 28/01/2021

H ηθοποιός Ζέτα Δούκα, μέσω ανάρτησής της στο Instagram, θέλησε να εκφράσει την ευγνωμοσύνη της σε όλους όσους στήριξαν την απόφασή της να καταγγείλει δημόσια τη σωματική, λεκτική και ψυχολογική βία που δέχτηκε, όπως υποστηρίζει, από τον Γιώργο Κιμούλη. Η κίνησή της όπλισε με θάρρος και άλλες συναδέλφους της και έτσι ακολούθησαν καταγγελίες από την Κατερίνα Γερονικολού, την Ευδοκία Ρουμελιώτη και την Αλεξάνδρα Ταβουλάρη. «Είμαι βαθιά ευγνώμων για την συμπαράσταση και την αγάπη σας! Τι δύναμη μου δίνετε, να ξέρετε! Είμαι συγκινημένη από την υποστήριξη και την αλληλεγγύη των συναδέλφων μου! Τι δύναμη και πίστη σ αυτό που έκανα μου δώσατε, να ξέρατε! Είμαι επιτέλους αισιόδοξη ότι οι συνθήκες σε όλο

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Δούκα μετά την καταγγελία στον Κιμούλη: Είμαι βαθιά ευγνώμων για την συμπαράσταση και την αγάπη σας

Η Ζέτα Δούκα μετά το κύμα υποστήριξης που δέχτηκε αφότου έκανε τις καταγγελίες για τον Γιώργο Κιμούλη ένιωσε την ανάγκη να ευχαριστήσει όλους όσους τη στήριξαν.     «Είμαι βαθιά ευγνώμων για την συμπαράσταση και την αγάπη σας! Τι δύναμη μου δίνετε, να ξέρατε! Είμαι συγκινημένη από την υποστήριξη και την αλληλεγγύη των συναδέλφων μου! Τι δύναμη και πίστη σ’αυτό που έκανε μου δώσατε, να ξέρατε! Είμαι επιτέλους αισιόδοξη ότι οι συνθήκες σε όλους τους εργασιακούς χώρους στο εξής, θα είναι πιο καθαρές, αληθινές και αξιοκρατικές!     Ίσως η αλλαγή που περιμέναμε χρόνια να συμβεί, έχει αρχίσει και χαίρομαι πολύ που συνέβαλα σε αυτό! Αναμένω κι εγώ μαζί με όλους , με ανυπομονησία τις

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις