Σοφία Δανέζη: «Μου έστελναν μηνύματα να αρρωστήσει η μητέρα μου»

17:24 - 31/01/2021

Η Σοφία Δανέζη παραχώρησε συνέντευξη στο Σου Κου Family και μίλησε για την εμπειρία της στο Big Brother αλλά και […] The post Σοφία Δανέζη: «Μου έστελναν μηνύματα να αρρωστήσει η μητέρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Δανέζη για τα αρνητικά σχόλια: «Εύχονταν να αρρωστήσει η οικογένειά μου»

Η Σοφία Δανέζη μίλησε στο Σου Κου Family για τα αρνητικά σχόλια που έλαβε μετά την συμμετοχή της στο Big Brother. «Σίγουρα τα μηνύματα δεν είναι πάντα αγάπης αλλά και μίσους. Το να επιτεθούν στο πρόσωπό μου δεν έχω κανένα πρόβλημα, το ακούω. Δεν ασχολούμαι. Αλλά το να απευθύνονται στην οικογένειά μου και να λένε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Big Brother. Σοκάρει πρώην παίκτρια-Μου έστελναν μηνύματα να αρρωστήσει η μητέρα μου και…

«Σίγουρα τα μηνύματα δεν είναι πάντα αγάπης αλλά και μίσους. Το να επιτεθούν στο πρόσωπό μου δεν έχω κανένα πρόβλημα, το ακούω.           Δεν ασχολούμαι. Αλλά το να απευθύνονται στην οικογένειά μου και να λένε να πάθει κάποιο κακό, είναι απαράδεκτο κι όποιος το βιώνει από όλα τα παιδιά στο reality είναι ότι χειρότερο και να μην δώσουν σημασία. Μου έστελναν να αρρωστήσει η μητέρα μου, να πάθει κακό η αδερφή μου. Τις έστελναν μηνύματα και έβριζαν εμένα», ανέφερε χαρακτηριστικά η Σοφία Δανέζη, μιλώντας στην κάμερα του «Σου Κου Family» για τα πολύ άσχημα σχόλια που έλαβε στα social media μετά τη συμμετοχή της στο «Big Brother». > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Big Brother. Σοκάρει πρώην παίκτρια-Μου

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση