Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο συνθέτης με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

08:39 - 04/02/2021

Στην αποκάλυψη του ονόματος του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που, όπως η ίδια κατήγγειλε μέσω Facebook, την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 15 ετών προχώρησε η τραγουδίστρια ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο συνθέτης με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που μου επιτέθηκε σεξουαλικά

Η τραγουδίστρια αποκαλύπτει το όνομά του με συνέντευξή της στα ΝΕΑ - Γιατί προβαίνει σε αυτή την κίνηση - Τι θα του έλεγε εάν τον συναντούσε ξανά - «Σακάτεψε την ψυχή μου όταν ήμουν 15 ετών»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Λυδία Σέρβου: O Δήμος Μούτσης με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

«Θα έβρισκα τη δύναμη να ψελλίσω κάτι, θα ήταν ένα μεγάλο «κρίμα» για το ταλέντο που του έδωσε ο Θεός»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Λυδία Σέρβου αποκάλυψε ποιος είναι ο συνθέτης που τη κυνηγούσε γυμνός στα 15 της

Η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου προχώρησε στην αποκάλυψη του ονόματος του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που, όπως η ίδια κατήγγειλε...

Διαβάστε το στο Zougla

Λυδία Σέρβου: Αυτός ο μουσικοσυνθέτης μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 15 μου

Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει στα «ΝΕΑ» τον μουσικοσυνθέτη που της επιτέθηκε σεξουαλικά μόλις στα 15 της χρόνια

Διαβάστε το στο tanea.gr

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 15

Η Λυδία Σέρβου αποφάσισε να αποκαλύψει στα ΝΕΑ και τη δημοσιογράφο Ζωή Λιάκα το όνομα του πασίγνωστου συνθέτη που τον κατηγορεί ότι της επιτέθηκε σεξουαλικά.

Διαβάστε το στο tovima

Λυδία Σέρβου: Αποκάλυψη «βόμβα» – «Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που με παρενόχλησε σεξουαλικά στα 15 μου»

Η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου αποκάλυψε το όνομα του 82χρονου σήμερα μουσικοσυνθέτη, που την παρενόχλησε σεξουαλικά όταν εκείνη ήταν 15 ετών. Όπως αναφέρει η Λυδία Σέρβου σε συνέντευξή της στην εφημερίδα “ΤΑ ΝΕΑ”, ο πασίγνωστος μουσικοσυνθέτης στον οποίο αναφέρεται, είναι ο Δήμος Μούτσης. “Είχα αποφασίσει να μην αποκαλύψω το όνομά του λόγω της ηλικίας του κυρίως, […] The post Λυδία Σέρβου: Αποκάλυψη «βόμβα» – «Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που με παρενόχλησε σεξουαλικά στα 15 μου» appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει τον συνθέτη που την κυνηγούσε γυμνός στα 15 της

Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει το όνομα του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 15 ετών. Είναι, όπως […] The post Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει τον συνθέτη που την κυνηγούσε γυμνός στα 15 της appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Η Λυδία Σέρβου κατονόμασε τον συνθέτη που την κυνηγούσε γυμνός: ήταν ο Δήμος Μούτσης, είπε

Tον μουσικοσυνθέτη Δήμο Μούτση κατονόμασε ως τον άνθρωπο που την είχε παρενοχλήσει

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Τον Δήμο Μούτση κατονόμασε η Λυδία Σέρβου ως τον συνθέτη που την κυνήγαγε γυμνός στα 15 της

Η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου αποκάλυψε σήμερα, πως ο μουσικοσυνθέτης που κατήγγειλε για σεξουαλική επίθεση όταν ήταν μόλις 15 ετών είναι ο Δήμος Μούτσης.

Διαβάστε το στο documentonews.gr

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που με κακοποίησε

Το όνομα του διάσημου τραγουδοποιού που σήμερα είναι 82 ετών και της είχε επιτεθεί, όπως καταγγέλλει, γυμνός όταν η ίδια ήταν 15 ετών αποκάλυψε στα «Νέα» η τραγουδίστρια The post Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που με κακοποίησε appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που μου επιτέθηκε σeξουαλικά

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Ο Δήμος Μούτσης είναι ο συνθέτης που κατήγγειλε η Λυδία Σέρβου ότι την κυνηγούσε γυμνός στα 15 της

Αυτός είναι «ο άνθρωπος που σακάτεψε την ψυχή μου»

Διαβάστε το στο mononews.gr

Η Λυδία Σέρβου κατονομάζει τον μουσικοσυνθέτη που την κυνηγούσε γυμνός στα 15 της

Η τραγουδίστρια κατονομάζει τον μουσικοσυνθέτη που την παρενόχλησε σεξουαλικά σε ηλικία 15 ετών

Διαβάστε το στο mononews.gr

Λυδία Σέρβου: Ο Δήμος Μούτσης είναι ο συνθέτης που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

Lamianow.gr Λυδία Σέρβου: Ο Δήμος Μούτσης είναι ο συνθέτης που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου Με συνέντευξή της στα «Νέα» κατήγγειλε τον συνθέτη για σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 15 ετών – Η συγκλονιστική περιγραφή για όσα βίωσε Σοκ προκαλεί η αποκάλυψη ότι ο Δήμος Μούτσης είναι ο μουσικοσυνθέτης που επιτέθηκε σεξουαλικά στην τραγουδίστρια, Λυδία Σέρβου. Η τραγουδίστρια πρόσφατα είχε αποφασίσει να μοιραστεί με το κοινό της στο Facebook την τραυματική της εμπειρία από το […] Λυδία Σέρβου: Ο Δήμος Μούτσης είναι ο συνθέτης που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο συνθέτης που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

Στην αποκάλυψη του ονόματος του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που, όπως η ίδια κατήγγειλε μέσω Facebook, την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 15 ετών προχώρησε η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου. Είναι, είπε, ο Δήμος Μούτσης. Η αποκάλυψη από την τραγουδίστρια για τον Δήμο Μούτση έρχεται μέσα από συνέντευξη που παραχωρεί σήμερα (04.02.2021) στην εφημερίδα Τα Νέα. «Είχα αποφασίσει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η Λυδία Σέρβου έδωσε τον συνθέτη – Αυτός με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

Η αποκάλυψη από την τραγουδίστρια για τον Δήμο Μούτση έρχεται μέσα από συνέντευξη που παραχωρεί σήμερα (04.02.2021) στην εφημερίδα Τα Νέα. «Είχα αποφασίσει να μην αποκαλύψω το όνομά του λόγω της ηλικίας του κυρίως αλλά κι επειδή δεν έχω καμία άλλη απόβλεψη εκτός από τη σωτηρία της δικής μου ψυχής αλλά και άλλων παιδιών για τα οποία θα μπορούσε η καταγγελία μου να λειτουργήσει αποτρεπτικά. Εξάλλου ο άνθρωπος αυτός είναι 82 χρόνων. Λόγω όμως της μεγάλης έκτασης που πήρε το θέμα και επειδή δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου, θα το πω. Ο άνθρωπος που σακάτεψε την ψυχή μου πριν καν συμπληρώσω τα 15 χρόνια είναι ο μουσικοσυνθέτης Δήμος Μούτσης. Και το λέω γιατί πρέπει να διευκρινίσω ρ

Διαβάστε το στο spoilers

Λυδία Σέρβου: «Ο άνθρωπος που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου είναι ο Δήμος Μούτσης»

Η τραγουδίστρια, Λυδία Σέρβου αποκάλυψε πως ο Δήμος Μούτσης είναι ο μουσικοσυνθέτης που της επιτέθηκε σεξουαλικά όταν ήταν ακόμα 15 ετών. Το άρθρο Λυδία Σέρβου: «Ο άνθρωπος που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου είναι ο Δήμος Μούτσης» εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Λυδία Σέρβου: «Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που μου επιτέθηκε σεξουαλικά»

Η τραγουδίστρια αποκαλύπτει το όνομά του με συνέντευξή της στα ΝΕΑ – Γιατί προβαίνει σε αυτή την κίνηση – Τι θα του έλεγε εάν τον συναντούσε ξανά – «Σακάτεψε την ψυχή μου όταν ήμουν 15 ετών» Στην αποκάλυψη του ονόματος του μουσικοσυνθέτη που της επιτέθηκε σεξουαλικά και σημάδεψε την ζωή της προχώρησε η τραγουδίστρια, Λυδία Σέρβου. ... The post Λυδία Σέρβου: «Αυτός είναι ο μουσικοσυνθέτης που μου επιτέθηκε σεξουαλικά» appeared first on AgrinioNews.

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Λυδία Σέρβου: Αυτός είναι ο συνθέτης που με κυνηγούσε γυμνός στα 15 μου

Στην αποκάλυψη του ονόματος του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που, όπως η ίδια κατήγγειλε μέσω Facebook, την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά σε ηλικία 15 ετών προχώρησε η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου. Είναι, είπε, ο Δήμος Μούτσης. Η αποκάλυψη από την τραγουδίστρια για τον Δήμο Μούτση έρχεται μέσα από συνέντευξη που παραχωρεί σήμερα (04.02.2021) στην εφημερίδα Τα Νέα. «Είχα αποφασίσει […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι