Χτύπημα από την Κατερίνα Τσάβαλου: Έχω υποστεί σεξουαλική παρενόχληση – Πάθαινα κρίσεις πανικού πάνω στην σκηνή

09:23 - 04/02/2021

Στην εκπομπή τα Μεσάνυχτα της Ελεονώρας Μελέτη μίλησε η Κατερίνα Τσάβαλου χθες Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου. Σε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης, αναφέρθηκε στον άνδρα της, σχολίασε πως βίωσε την πρώτη της εγκυμοσύνη που δεν ολοκληρώθηκε ποτέ, ενώ παραδέχτηκε πως δεν περίμενε να παντρευτεί και να κάνει οικογένεια. Η δημοφιλής ηθοποιός, δήλωσε πως έχει δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση στο χώρο της δουλειάς της. Ωστόσο αυτό που έχει μείνει βαθιά μέσα της είναι ο εργασιακός εκφοβισμός που δέχτηκε η ίδια και άλλοι συνάδελφοι της από γνωστό καλλιτέχνη πρώτης γραμμής. «Πήρα 25 κιλά στην εγκυμοσύνη. Πάντα έτρωγα αλλά δεν πάχαινα. Στην εγκυμοσύνη πήρα κιλά. Tα έχω χάσει τα κιλά, αλλά δεν είμαι όπως πριν. Αλλά δε

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου : Έχω υποστεί σεξουαλική παρενόχληση – «Πάθαινα κρίσεις πανικού, μούδιαζαν όλα κι άσπριζα»

Η Κατερίνα Τσάβαλου μίλησε για τη δυσάρεστη εμπειρία στο θέατρο με άνθρωπο που της έκανε δύσκολη τη ζωή στη σκηνή

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη